• Job offers
  • All offersŁódźSupportKierownik Sekcji ITSM / ESM
    Kierownik Sekcji ITSM / ESM
    New
    Support
    Rossmann

    Łódź
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Agile

      advanced

      Business Analytics

      advanced

      Product Management

      advanced

      System analytics

      advanced

      UX/UI

      advanced

    Job description

    Twój zakres obowiązków

    • zarządzanie zespołem IT,
    • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie monitorowania i zarządzania usługami IT, w tym nadzór nad jakością usług outsourcingowanych,
    • rozwój narzędzi ITSM/ESM oraz integracja ich z narzędziami monitorującymi jak i innymi systemami w organizacji,
    • definiowanie, monitorowanie i zarządzanie kluczowymi wskaźnikami wydajności (KPI) usług IT,
    • tworzenie planów rozwoju zespołów oraz prowadzenie rozmów rozwojowych w oparciu o kompetencje i realizację strategii,
    • tworzenie i realizacja roadmap rozwojowych dla swojego obszaru i obszaru wpływu,
    • planowanie budżetu oraz kontrola kosztów związanych z rozwojem obszaru IT,
    • współpraca z zespołami IT w celu optymalizacji procesów i zarządzania usługami.

    Nasze wymagania

    • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami w obszarze IT, szczególnie w zakresie zarządzania usługami IT,
    • znajomość narzędzi klasy ITSM/ESM i doświadczenie we wdrażaniu oraz utrzymywaniu takich rozwiązań,
    • mile widziana znajomość platformy Xurrent - dawniej 4me,
    • doświadczenie we współpracy z dostawcami zewnętrznymi i zarządzaniu outsourcingiem procesów IT,
    • umiejętność zarządzania zespołem, inspirowania ich do działania i budowania współpracy między działami,
    • elastyczność i umiejętność rozwiązywania problemów w oparciu o dobre praktyki,
    • zdolność do efektywnej komunikacji z osobami o różnych stylach pracy i wypracowywania wspólnych rozwiązań oraz budowania relacji w miejscu pracy,
    • umiejętność definiowania i zarządzania KPI w obszarze IT,
    • myślenie strategiczne i systemowe,
    • umiejętność zarządzania projektami, planowania budżetu oraz pracy w zespole,
    • wykształcenie wyższe, preferowane w kierunku informatycznym lub pokrewnym,
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    To oferujemy

    • umowę o pracę,
    • możliwość uczestnictwa w konferencjach Tribes,
    • samochód służbowy,
    • przestrzeń do eksperymentowania,
    • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność
    • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
    • przyjazną atmosferę, zarówno w pracy jak i w Game Room,
    • catering w biurze,
    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
    • sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.

    All offersŁódźSupportKierownik Sekcji ITSM / ESM

    Check similar offers

    IT technical support

    New
    AQUAFORM SP. z o.o.
    1.2K - 1.65K USD
    Czernichów
    IT Support
    Windows Administration
    VoiP

    Application Support Specialist

    New
    Branchspace sp. z o.o.
    1.78K - 2.92K USD
    Kraków
    willing to learn
    English
    Problem Solving

    Service Manager/SLM (MES)

    New
    Avenga
    4.07K - 4.96K USD
    Łódź
    Fully remote
    ITIL