• Job offers
    Support

    IT Service Desk Agent L1 with German

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      ServiceNow

      advanced

      Hardware

      advanced

      Software

      advanced

      German

      advanced

      IT Support

      advanced

      MS Office

      advanced

      English

    Job description

    Online interview

    Sprawnie komunikujesz się w języku niemieckim? Posiadasz doświadczenie zdobyte w działach technicznej obsługi klienta?

    Mamy pracę dla Ciebie na stanowisku Service Desk Agent L1 with German w organizacji specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych dla sektorów: bankowego, finansowego oraz sieci handlowych.

    oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Międzynarodowe środowisko pracy
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Całkowicie zdalny tryb pracy
    • Pracę w systemie zmianowym 6-22, 7 dni w tygodniu
    • Pakiet szkoleń wprowadzających

    zadania

    • Mailowa i telefoniczna obsługa zapytań Klientów w języku niemieckim
    • Odpowiedzialność za zdalną weryfikację zgłoszonych problemów
    • Rozwiązywanie usterek technicznych w zakresie 1 linii wsparcia
    • W razie potrzeby eskalowanie problemów technicznych zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie zgodnie ze zdefiniowanymi ścieżkami eskalacji
    • Dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta
    • Raportowanie, weryfikacja oraz wprowadzanie odpowiednich poprawek do profilu Klienta
    • Przestrzeganie określonych procedur

    oczekujemy

    • Wykształcenie techniczne lub poprzednie doświadczenie w obsłudze technicznej
    • Minimum 6-12 miesięcy doświadczenia w roli L1
    • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • Umiejętności budowania relacji; Doskonałe umiejętności komunikacyjne, werbalne i pisemne a także umiejętności słuchania
    • Rozwiązywanie problemów i analityczne myślenie
    • Zaawansowane umiejętności obsługi komputera
    • Znajomość MS Office
    • Analiza danych i biegłość w Excelu i PPT

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

    Check similar offers

    Junior Regulatory Affairs and Quality Specialist

    New
    Cardiomatics
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Analytics
    English
    ISO 13485

    Network Support Engineer - Collaboration (MULTI TECH)

    New
    Cisco Systems
    3.39K - 3.92K USD
    Kraków
    UDP/TCP/TLS
    VoiP
    CCNP

    Internal Trainer

    New
    DPDgroup IT Solutions
    2K - 3K USD
    Warszawa
    Communication Skills
    English
    Training methods

    Stażystka/Stażysta w Biurze Maklerskim (Zespół Rozwoju Aplikacji i Projektów)

    New
    Alior Bank SA
    Undisclosed Salary
    Kraków
    IT

    Wdrożeniowiec Systemów Informatycznych

    New
    Asseco Data Systems
    Undisclosed Salary
    Legionowo
    MS Office
    Jira
    Confluence