• Job offers

    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Chirpstack

      regular

      Kibana

      regular

      LAN

      regular

      IoT

      regular

      RabbitMQ

      regular

      Grafana

      regular

      Wlan

      regular

      LoRaWAN

      regular

      Cybersecurity

      regular

      Elasticsearch

    Miejsce pracy: Kraków, Katowice, Warszawa

    Zadania:

    • Administracja systemami i aplikacjami IoT/Smart City
    • Konfiguracja urządzeń świadczących usługi IoT/Smart City
    • Naprawa zgłaszanych błędów
    • Identyfikacja i zgłaszanie potrzeb rozwojowych
    • Współpraca z dostawcami
    • Raportowanie, aktualizacja dokumentacji
    • Udział w realizowanych projektach

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (informatyka lub pokrewne)
    • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość systemów Chirpstack, Rabbitmq, Elasticsearch, Kibana, Grafana
    • znajomość zagadnień z obszaru IoT/Smart City
    • znajomość zagadnień w zakresie sieci LoRaWAN, LAN, WLAN,
    • znajomość zagadnień  z zakresu Cybersecurity
    • znajomość zagadnień z zakresu konteneryzacji aplikacji
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • zaangażowanie, orientacja na cel

    To oferujemy:

    • ciekawa i pełna wyzwań praca w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny system premiowania
    • nowoczesne narzędzia pracy
    • prywatna opieka medyczna
    • szeroka oferta szkoleniowa
    • bezpłatna nauka języka angielskiego
    • możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego
    • platforma benefitowa
    • karta sportowa
    • dostęp do aplikacji z audiobookami i e-bookami
    • pożyczki na cele mieszkaniowe
    • dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu
    • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
    • dofinansowanie wypoczynku
    • płatny program poleceń pracowniczych
    • akcje charytatywne
    • integracje, wycieczki, rajdy górskie

    Check similar offers

    Technical Support with Danish

    New
    Antal Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Katowice
    IT Support

    Mid/Senior SaaS Technician

    New
    Banqsoft
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    MS SQL
    Powershell
    Azure DevOps

    Senior IT Specialist

    New
    45Avenue
    Warszawa
    MacOS
    IT Support
    Windows

    IT Support Specialist

    New
    Aventus Group