• Job offers
  • Lider Zespołu Rozwiązań IT (ERP)
    New
    ERP

    Lider Zespołu Rozwiązań IT (ERP)

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid
    Benefit Systems SA

    Działamy na polskim rynku od 2000 roku i to od nas zaczęła się sportowa rewolucja pracowników. Dostarczamy tysiącom pracodawców programy, wspierające dobrostan. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii miliony naszych użytkowników mogą zmieniać swoje życie na lepsze. Witaj w świecie MultiMożliwości!

    Company profile

    Tech stack

      Zarządzanie zespołem

      master

      ERP

      advanced

      D365

      advanced

    Job description

    Online interview

    Twój zakres obowiązków:

    • Planowanie oraz zarządzanie pracą zespołu odpowiadającego za utrzymanie i rozwój aktualnego oraz wdrożenie nowego systemu ERP
    • Poszukiwanie miejsc do optymalizacji procesów oraz proponowanie najlepszych rozwiązań
    • Ścisła współpraca z domenami w Dziale IT oraz interesariuszami biznesowymi w Grupie Benefit Systems
    • Opiniowanie rozwiązań architektonicznych oraz zapewnienie przygotowania niezbędnej dokumentacji technicznej
    • Ciągłe monitorowanie trendów rozwojowych w technologiach oraz stałe rozwijanie kompetencji Zespołu w zakresie możliwości stosowania najnowszych rozwiązań związanych z obszarem realizowanych projektów
    • Organizacja i koordynacja wewnętrznego procesu wytwórczego oprogramowania wspierającego rozwój biznesu

    Współpraca z firmami zewnętrznymi i dostawcami usług IT.

    Nasze wymagania:

    • Posiadasz ok. 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku?
    • Masz doświadczenie w wykonywaniu rollout'ów oraz we wdrożeniach systemów ERP?
    • Masz doświadczenie w projektowaniu i budowie rozwiązań ERP, w szczególności opartych o Microsoft AX2012 oraz Microsoft D365?
    • Wiesz jak działa architektura Microsoft Azure, a w szczególności Azure Data Lake, Azure Synaps, Power Platform, Power BI?
    • Posiadasz zdolność analitycznego myślenia, a procesy zachodzące w przedsiębiorstwie to Twoja codzienność?
    • Stosowałeś/aś w praktyce różne metodyki projektowe SCRUM, WaterFall, Agile?
    • Posiadasz wiedzę z zakresu architektury rozwiązań IT, wytwarzania i rozwoju oprogramowania?
    • Jesteś proaktywny/a i chętnie budujesz wspólne rozwiązania?
    • Masz zdolności przywódcze i umiejętność zarządzania zespołem?
    • Kierujesz się zasadami fair play i win – win, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność?
    • Znajomość systemów klasy workflow będzie dodatkowym atutem.

    To oferujemy:

    • Ustalimy dogodną dla Ciebie formę współpracy (umowa o pracę / kontrakt B2B) i zakres benefitów dostosowany do formy współpracy,
    • Oferujemy współpracę w modelu hybrydowym lub zdalnym - Ty wybierasz,
    • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o różnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,
    • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają na nas śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę,
    • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy wtedy z aplikacji SmartLunch,
    • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię Concierge,
    • Możesz rozwijać swoje umiejętności językowe. Do wyboru masz język angielski, niemiecki, hiszpański i włoski,
    • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems oraz dodatkowy urlop na wolontariat,
    • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych,
    • Jeśli chcesz zadbać o kondycję fizyczną i relaks po pracy, umożliwią Ci to zajęcia sportowe w biurze i online – a dla zaawansowanych sportowców dofinansujemy udział w zawodach sportowych,
    • Czeka na Ciebie dostęp do platformy Multilife, dzięki niej możesz skorzystać z usług i aplikacji z zakresu samorozwoju. Wśród nich między innymi kreator diet, konsultacje z trenerami, aplikacja focusly i wiele innych,
    • Naszym Pracownikom i członkom ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym oferujemy dostęp do wsparcia psychologicznego,
    • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej,
    • W trosce o Twój komfort i zdrowie, oferujemy dofinansowanie do okularów korekcyjnych,
    • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli, a w dniu rozpoczęcia roku szkolnego otrzymasz dodatkowe 3 godziny urlopu,
    • Jeśli planujesz kontynuować swoją naukę i rozwijać swoje umiejętności, oferujemy dofinansowanie do edukacji,
    • Dla rozwoju i odpoczynku możesz skorzystać z Biblioteczki i Planszoteki,
    • Dodatkowo o rozwój zawodowy i osobisty zadbamy poprzez szkolenia rozwojowe,
    • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć możliwość zakupu tańszych biletów do kina i teatru,
    • Na lepsze poznanie członków zespołu i budowanie relacji organizujemy spotkania integracyjne,
    • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,
    • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej!

    Check similar offers

    Engineering Manager

    New
    Handsoncode Sp. z o.o.
    6.26K - 8.76K USD
    Poznań
    Fully remote
    JavaScript
    React
    Polish

    Początkujący Programista SAP ABAP

    New
    Haergi
    Warszawa
    ABAP
    JAVA SCRIPT

    Konsultant SAP HR

    New
    Eviden Polska S.A.
    Undisclosed Salary
    Łódź
    Fully remote
    SAP HR
    SAP

    Salesforce Developer