• Job offers
  • Administrator TETA HR/ME
    New
    Admin

    Administrator TETA HR/ME

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Remote
    Bank Millennium

    Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku.

    Company profile

    Tech stack

      TETA HR/ME

      regular

      Oracle

      regular

      SQL

    Job description

    Online interview

    Zakres obowiązków:

    • Administrowanie i monitorowanie prawidłowości funkcjonowania systemów HR, w szczególności systemu kadrowo-płacowego TETA HR/ME
    • Zgłaszanie pojawiających się problemów na linii wsparcia producentów
    • Wykonywanie cyklicznych aktualizacji systemów (up-grade, hotfix) oraz weryfikacja merytoryczna poprawności działania aplikacji i wprowadzonych modyfikacji
    • Zarządzanie uprawnieniami do systemów HR (nadawanie uprawnień, weryfikacja i zmiany)
    • Tworzenie i modyfikacja raportów oraz workflowów
    • Integracja z innymi systemami bankowymi
    • Współpraca z producentami systemów w zakresie tworzenia założeń dla modyfikacji i doskonalenia

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu systemem TETA HR/ME
    • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MS-SQL), w tym umiejętność budowania kwerend SQL
    • Doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu i udostępnianiu wielowymiarowych raportów oraz widoków dla różnych grup użytkowników
    • Umiejętność wdrażania nowych funkcjonalności w systemie TETA HR/ME
    • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów zgłaszanych przez użytkowników
    • Gotowość do pracy poza standardowymi godzinami pracy w przypadku wprowadzania zmian na produkcji
    • Samodzielność

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie w administracji systemem TETA HR/ME w instytucji powyżej 1000 pracowników

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w zespole entuzjastów wykorzystujących nowoczesne technologie
    • Perspektywę rozwoju zawodowego
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość pracy w systemie zdalnym lub hybrydowym
    • Prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
    • Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty sportowej, biletów do kina, kart prepaid, bonów zakupowych i voucherów
    • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

    Check similar offers

    Remote Mid IT Administrator

    New
    Haddad Brands
    2.64K - 3.9K USD
    Lublin
    Fully remote
    Windows Server
    MS Exchange
    Communication Skills

    Senior IT SysOps Administrator

    New
    CD PROJEKT RED
    Warszawa
    Microsoft Windows
    Ansible
    Chef

    Administrator Aplikacji

    New
    Asseco Data Systems
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    Fully remote
    Windows
    PL/SQL