• Job offers
  • Administrator TETA HR/ME
    New
    Admin

    Administrator TETA HR/ME

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Remote
    Bank Millennium

    Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku.

    Company profile

    Tech stack

      TETA HR/ME

      regular

      Oracle

      regular

      SQL

    Job description

    Online interview

    Zakres obowiązków:

    • Administrowanie i monitorowanie prawidłowości funkcjonowania systemów HR, w szczególności systemu kadrowo-płacowego TETA HR/ME
    • Zgłaszanie pojawiających się problemów na linii wsparcia producentów
    • Wykonywanie cyklicznych aktualizacji systemów (up-grade, hotfix) oraz weryfikacja merytoryczna poprawności działania aplikacji i wprowadzonych modyfikacji
    • Zarządzanie uprawnieniami do systemów HR (nadawanie uprawnień, weryfikacja i zmiany)
    • Tworzenie i modyfikacja raportów oraz workflowów
    • Integracja z innymi systemami bankowymi
    • Współpraca z producentami systemów w zakresie tworzenia założeń dla modyfikacji i doskonalenia

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu systemem TETA HR/ME
    • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MS-SQL), w tym umiejętność budowania kwerend SQL
    • Doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu i udostępnianiu wielowymiarowych raportów oraz widoków dla różnych grup użytkowników
    • Umiejętność wdrażania nowych funkcjonalności w systemie TETA HR/ME
    • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów zgłaszanych przez użytkowników
    • Gotowość do pracy poza standardowymi godzinami pracy w przypadku wprowadzania zmian na produkcji
    • Samodzielność

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie w administracji systemem TETA HR/ME w instytucji powyżej 1000 pracowników

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w zespole entuzjastów wykorzystujących nowoczesne technologie
    • Perspektywę rozwoju zawodowego
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość pracy w systemie zdalnym lub hybrydowym
    • Prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
    • Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty sportowej, biletów do kina, kart prepaid, bonów zakupowych i voucherów
    • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

    Check similar offers

    Mid/Senior OpenStack Engineer

    New
    CloudFerro S.A.
    5.03K - 7.54K USD
    Fully remote
    OpenStack
    English
    Linux

    Administrator Systemów Linux/Vmware

    New
    Empik
    Warszawa
    PostgreSQL
    MySQL
    Bash

    Inżynier Systemów IT / Administrator

    New
    Elis Textile Service
    Undisclosed Salary
    Reda
    Azure
    Powershell
    Active Directory

    Technical Consultant (Microsoft Azure)