• All offersOpoleAdminSpecjalista ds. systemów kadrowo-płacowych z j. niemieckim
    Specjalista ds. systemów kadrowo-płacowych z j. niemieckim
    Admin
    Creative Ideas recruitment

    Opole
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      SAP HR

      regular

      MS Excel

      regular

      SAP

    Job description

    Online interview

    Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z Opola, poszukujemy specjalisty ds systemów kadrowo płacowych z niemieckim.

    Zadania na stanowisku

    • Prowadzenie wdrożenia modułów kadrowo-płacowych
    • Współpraca z dostawcą oprogramowania SAP w zakresie rozwoju i testowania nowych rozwiązań HR
    • Udzielanie pomocy operatorom czasu pracy i rozwiązywanie problemów z zakresu wdrażanego oprogramowania
    • Opieka nad systemem

    Wymagania

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Ogólna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i naliczania wynagrodzeń
    • Znajomość j .niemieckiego na poziomie minimum B2
    • Dobra znajomość programu MS Excel
    • Analityczne myślenie i nastawienie na szukanie rozwiązań
    • Samodzielność, skrupulatność i dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    • Doświadczenie we wdrażaniu programów kadrowo-płacowych
    • Znajomość SAP

    Oferta

    • wynagrodzenie 8000 - 10000 zł brutto na umowę o pracę
    • prywatna opieka medyczna Luxmed
    • dofinansowanie nauki języków
    • karta Multisport
    • dofinansowanie do obiadów
    • ubezpieczenie na życie