• Job offers
    New
    PM

    Project Manager – Wdrożenia

    Blizne Łaszczyńskiego
    3 737 - 4 983 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      Analityczne Myślenie

      master

      Project Management

      master

      Azure DevOps

      regular

      Architecture

      junior

      REST API

      junior

    Job description

    Online interview

    VirtualCar360 Sp. z o.o. to innowacyjna firma oferująca nowoczesne rozwiązania subskrypcyjne, takie jak VirtualCar360, Inspection360, Customer360, które wspierają dilerów samochodowych w Polsce i Europie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego Project Managera, który będzie odpowiedzialny za wdrożenie naszych produktów u naszych partnerów.

    Obowiązki:

    • Zarządzanie wdrożeniami produktów subskrypcyjnych VirtualCar360, Inspection360 i Customer360 u dilerów samochodowych w Polsce oraz w Europie.
    • Planowanie, koordynacja i realizacja projektów wdrożeniowych zgodnie z ustalonym harmonogramem.
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi, w tym z dilerami samochodowymi.
    • Ścisła współpraca z zespołami sprzedażowymi, technologicznymi i operacyjnymi w celu zapewnienia płynnej implementacji rozwiązań.
    • Monitorowanie postępów wdrożeń, identyfikacja potencjalnych zagrożeń oraz proponowanie rozwiązań.
    • Raportowanie stanu projektów do kadry zarządzającej.

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Project Managera, w szczególności w branży motoryzacyjnej, technologicznej lub wdrożeniowej.
    • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami (np. Jira, Asana, MS Project).
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Umiejętność pracy z zespołami z różnych działów i kultur.
    • Gotowość do częstych podróży służbowych w Polsce i Europie.
    • Znajomość branży motoryzacyjnej oraz zrozumienie procesów sprzedażowych u dilerów samochodowych będzie dużym atutem.
    • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego; znajomość innych języków europejskich będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy nad innowacyjnymi produktami i współpracę z liderami rynku motoryzacyjnego.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników projektów.
    • Elastyczne podejście do formy zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt B2B.
    • Praca w dynamicznym i rozwijającym się zespole w międzynarodowym środowisku.
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w międzynarodowych projektach.
    • Praca w biurze.

    Jeśli jesteś osobą ambitną, lubisz wyzwania i chcesz pracować w środowisku o wysokim tempie zmian, czekamy na Twoje CV!

    Aplikacje prosimy przesyłać na adres: office@virtualcar360.com

    Dołącz do zespołu VirtualCar360 i pomóż nam zmieniać oblicze rynku motoryzacyjnego!

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Please be informed that the data controller is VirtualCar360 sp. z o.o. (hereinafter "controller"). You have the right t...more

    Check similar offers

    Product Manager – Cloud Services

    New
    LetzCode
    11.7K - 12.8K USD
    Luxembourg
    Fully remote
    Product Management
    Service Delivery
    Agile

    Kierownik Projektu

    New
    COIG S.A.
    1.5K - 2.99K USD
    Katowice
    Jira
    ITIL
    PRINCE2

    Scrum Master

    New
    CODA100
    5.45K - 7.27K USD
    Łódź
    Fully remote
    Agile