• Job offers
  • All offersWrocławPME-Commerce Project Manager
    E-Commerce Project Manager
    New
    PM
    Satisfly Sp. z o.o.

    Wrocław
    2 796 - 3 813 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Scrum

      regular

      eCommerce

      regular

      Magento 2

      junior

    Job description

    Online interview

    Satisfly - kim jesteśmy?

    Działamy aktywnie w branży e-Commerce od 2010 roku, dostarczając najlepsze rozwiązania dla biznesu!

    Aktualnie szukamy E-Commerce Project Managera

    Zadania:

    • zarządzanie i definiowanie zakresu projektów,
    • planowanie harmonogramu projektów,
    • prowadzenie projektów w metodykach zwinnych,
    • alokowanie zasobów w projektach,
    • zapewnienie jakości i terminu realizacji poszczególnych etapów projektowych,
    • koordynowanie oraz monitoring prac w ramach prowadzonych projektów,
    • definiowanie zadań dla developerów, testerów, grafików,
    • prowadzenie spotkań projektowych,
    • dbanie o komunikację z Klientem oraz Zespołem,
    • proponowanie klientowi nowych funkcjonalności i rozwiązań, zgodnych z jego potrzebami.

    Wymagania:

    • doświadczenie w zarządzaniu projektami IT,
    • znajomość Magento, oraz rozumienie zagadnień technicznych,
    • doświadczenie w branży e-commerce ,
    • umiejętność pracy w metodologiach zwinnych,
    • praktyczna wiedza na temat zarządzania projektami i zespołem,
    • umiejętność zarządzania zasobami i prognozowania,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • zdolność do samodzielnej pracy oraz podejmowania decyzji,
    • krytyczne myślenie oraz kreatywność w podejściu do projektów,
    • umiejętność organizacji pracy swojej i zespołu,
    • umiejętność kierowania i motywowania zespołu
    • dobra znajomość języka angielskiego - praca z zagranicznym klientem.

    Na Twoim stanowisku oferujemy:

    • forma współpracy: B2B,
    • wynagrodzenie 11 000 – 15 000 + VAT /mc (w zależności od Twojego doświadczenia),
    • współpracę w siedzibie firmy w samym centrum Wrocławia, bądź praca zdalna,
    • elastyczne godziny pracy ,
    • benefity tj.:

    - opieka medyczna,

    - karta Multisport (dofinansowanie),

    - język angielski na różnych poziomach zaawansowania w trakcie pracy.

    Do zobaczenia w Satisfly!

    All offersWrocławPME-Commerce Project Manager

    Check similar offers

    Product Manager

    New
    Profitroom
    3.56K - 5.09K USD
    Fully remote
    Agile

    Software Project Manager

    New
    IN Team
    5.55K - 6.83K USD
    Lublin
    Fully remote
    Jira
    Project Management
    English

    Data Platform Manager

    New
    HCLTech
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Fully remote
    ADF, Logic Apps