• Job offers

    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Git

      advanced

      Android Studio

      advanced

      Solid

      advanced

      CI/CD

      advanced

      MVVM

      advanced

      Kotlin

      advanced

      GitLab

      advanced

      Postman

      advanced

      Java

      advanced

    Klient PKO BP

    Miejsce pracy Hybrydowo/ Warszawa

    Rodzaj zatrudnienia B2B

    Opis oferty Rozwijaj z nami jedną z największych aplikacji mobilnych w Polsce – IKO, produkt wykorzystywany przez ponad 6 mln użytkowników. W naszej zmodularyzowanej aplikacji mobilnej posiadamy ponad 135 modułów i ta liczba ciągle rośnie. Sukcesywnie pozbywamy się kodu legacy, odświeżamy stack technologiczny i jesteśmy zawsze up-to-date z zależnościami (najnowsze build toolsy, AGP, najwyższe możliwe compile i targetSdk przy supporcie wersji do Androida 6.0 włącznie). Utrzymujemy przy tym wysoką ocenę 4.7 w Google Play i walczymy o jeszcze wyższą.

    Pracujemy w zespołach scrumowych wspieranych przez analityków, Product Ownerów i Scrum Masterów, w dwutygodniowych Sprintach. Jeśli jesteś nadal zainteresowany(a), możesz dołączyć do zespołów skupiających się głównie nad rozwojem biznesowym lub zespołu zorientowanego na refactoring i zadania techniczne.

    Zakres obowiązków

    • projektujesz i programujesz aplikacje mobilną na platformę Android wykorzystywane przez miliony klientów,
    • wykonujesz integrację z systemami backend,
    • przygotowujesz testy jednostkowe,
    • zawsze dbasz o jakość kodu i zgodność z dobrymi praktykami programowania,
    • przygotowujesz lub aktualizujesz dokumentację techniczną.

    Poszukiwane kompetencje

    • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie programowania na platformę Android (Kotlin, Java, Android Studio)
    • znasz Android SDK i jego komponenty,
    • korzystasz z narzędzi: Git, Gradle, Postman, SoapUI (lub podobne),
    • znasz biblioteki: RxJava3, OkHttp, Lottie, Android Architecture Components, Firebase, AndroidX,
    • potrafisz stosować architekturę MVVM,
    • testujesz przy użyciu narzędzi typu mockito, power mock, mockk itp.,
    • programujesz reaktywnie,
    • używasz dependency injection (Dagger2 / Hilt, Koin itp.),
    • znasz wzorce projektowe,
    • masz umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
    • lubisz pracować w zespole, ale również dobrze sobie radzisz w pracy samodzielnej oraz hybrydowej.

    Twoim dodatkowym atutem będzie:

    • umiejętność pisania projektów wielomodułowych,
    • umiejętność sprawnego debugowania kodu,
    • znajomość natywnego programowania na platformę Android - NDK, C/C++,
    • znajomość Gerrit, Gitlab i podobnych narzędzi do source control,
    • dobra znajomość zagadnień związanych z procesem CI/CD oraz narzędzi typu Jenkins, narzędzi Androidowych typu Profiler, Layout Inspector, apksigner, apkanalyzer itp.,
    • doświadczenie w integracji usług Huawei (HMS),
    • doświadczenie z korzystania z usług Firebase,
    • doświadczenie w stosowaniu SOLID, Clean Architecture,
    • doświadczenie w korzystaniu z JIRA/Confluence.

    Oferujemy

    • umowa B2B
    • praca zdalna
    • opcjonalnie pakiet Lux Med

    Check similar offers

    Remote Senior IOS Developer

    Undisclosed Salary
    Kraków
    Fully remote
    C++
    GitLab
    Gerrit

    iOS Developer

    New
    Angrybuilds sp. z o.o.
    6.72K - 8.4K USD
    Kraków
    Fully remote
    SwiftUI
    Swift
    Swift Concurrency

    Android Developer

    New
    Data Force Group sp. z o.o.
    4.27K - 6.36K USD
    Fully remote
    Android SDK
    Kotlin
    RESTful API

    Paid Internship Communications and Marketing for AI Consulting

    New
    Bosch Polska
    Warszawa
    MS Office
    Analytical skills
    Creative thinking

    Programista aplikacji mobilnych iOS - SWIFT

    New
    Mergesoft sp. z o.o.
    2.29K - 3.56K USD
    Plewiska
    iOS
    Swift
    SQL