• Job offers
    Javascript Game Developer
    New
    Game
    Pixel XL

    Wrocław
    2 542 - 3 813 USDNet/month - B2B
    2 160 - 3 559 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      Git

      regular

      English

      regular

      JavaScript

      junior

      Node.js

      nice to have

    Job description

    Czym jest Pixel XL?

    Kojarzysz podłoga to lawa? Tutaj jest ona na wyciągnięcie... stopy.

    Pixel XL to dynamicznie rozwijająca się firma zapewniająca naszym graczom rozrywkę na najwyższym poziomie. Gry interaktywne, łączące zręczność, szybkość i wytrzymałość z logicznymi zagadkami - a to wszystko na innowacyjnej macie podłogowej. Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz pracować na zupełnie nowym polu w branży gier, dołącz do naszego zespołu!

    Sprawdź nas na tiktoku: pixelxlpoland

    Twój zakres obowiązków

    • Tworzenie i rozwijanie gier na interaktywne maty przy użyciu naszego autorskiego silnika.
    • Współpraca z naszym grafikiem i game designerem w celu realizacji projektów na najwyższym poziomie.
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów kodu.

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w pracy jako Game Developer (w dowolnej technologii).
    • Znajomość języka programowania Javascript.
    • Wiedza w zakresie matematyki świata gier.
    • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT).
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Pasja do gier :)

    Mile widziane

    • Doświadczenie w pracy z autorskimi/nietypowymi silnikami gier.
    • Umiejętność optymalizacji grafiki i rozgrywki.
    • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami

    To oferujemy

    • Pracę z doświadczonym zespołem, nad projektami, które przecierają nowe szlaki w branży gier.
    • Zniżki pracownicze.
    • Przyjazną, startupową atmosferę i wsparcie w rozwoju zawodowym.
    • Łamigłówkowe czwartki :)
    All offersWrocławGameJavascript Game Developer

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Please be informed that the data controller is Pixel Arcadium sp. z o. o. (hereinafter "controller"). You have the right...more

    Check similar offers

    Senior Software Engineer

    New
    Wizards of the Coast
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    Fully remote
    C++
    Unity
    Unreal Engine

    Senior/Expert Tech Programmer

    New
    Anshar Studios
    4.32K - 7.63K USD
    Sosnowiec
    VCS
    C++

    Senior Technical Artist

    New
    Virtuos Labs - Warsaw
    Warszawa
    TechArt
    optimization
    Unreal Engine 4

    Junior Game Designer