• Job offers
  • All offersWrocławGameGame Designer
    Game Designer
    Game
    Pixel XL

    Wrocław
    1 652 - 2 542 USDGross/month - Permanent
    1 652 - 2 542 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      UX Design

    Job description

    Czym jest Pixel XL?

    Kojarzysz podłoga to lawa? Tutaj jest ona na wyciągnięcie... stopy.

    Pixel XL to dynamicznie rozwijająca się firma zapewniająca naszym graczom rozrywkę na najwyższym poziomie. Gry interaktywne, łączące zręczność, szybkość i wytrzymałość z logicznymi zagadkami - a to wszystko na innowacyjnej macie podłogowej. Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz pracować na zupełnie nowym polu w branży gier, dołącz do naszego zespołu!

    Sprawdź nas na tiktoku: pixelxlpoland

    Twój zakres obowiązków

    • Projektowanie gier, mechanik i poziomów na interaktywne maty.
    • Tworzenie zrozumiałej dokumentacji projektu.
    • Płynna współpraca z naszym zespołem developerów, zarówno w procesie tworzenia jak i testowania.
    • Analiza feedbacku i dostosowywanie swoich pomysłów w celu ich udoskonalenia i skutecznego wdrożenia.

    Nasze wymagania

    • Kreatywność, chęć otwarcia się na nowe możliwości.
    • Rozumienie branży na wysokim poziomie.
    • Doświadczenie w praktycznym projektowaniu gier, wraz z solidnymi podstawami teoretycznymi, szczególnie w zakresie UX i psychologii graczy.
    • Dobre umiejętności komunikacyjne.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Umiejętność budowania konsensusu wokół swoich pomysłów.
    • Pasja do gier :)

    Mile widziane

    • Doświadczenie w pracy z autorskimi/nietypowymi silnikami gier.

    To oferujemy

    • Pracę z doświadczonym zespołem, nad projektami, które przecierają nowe szlaki w branży gier.
    • Zniżki pracownicze.
    • Przyjazną, startupową atmosferę i wsparcie w rozwoju zawodowym.

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Please be informed that the data controller is PIXEL ARCADIUM sp. z o.o. (hereinafter "controller"). You have the right ...more

    Check similar offers

    SysAdmin/DevOps

    New
    Reality Games
    6.36K - 8.14K USD
    Wrocław
    Fully remote
    Linux
    Elasticsearch
    Kubernetes

    Senior Unity 3D Engineer

    New
    N-iX
    4K - 5.9K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    Unity 3D
    C#
    WebGL

    Front-End Slot Game Developer (Typescript/PixiJS)

    New
    GameCode
    3.05K - 5.85K USD
    Wrocław
    Fully remote