• Job offers
  • All offersWarszawaAdminSpecjalista ds. infrastruktury IT
    Specjalista ds. infrastruktury IT
    New
    Admin
    PIT-RADWAR S.A.

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    PIT-RADWAR S.A. od kilkudziesięciu lat jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. Produkty Spółki znajdują się także na wyposażeniu armii zagranicznych. PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

    Company profile

    Tech stack

      Windows Server

      regular

      Linux

    Job description

    Zakres obowiązków

    • Zarządzanie infrastrukturą wirtualizacji, pamięci masowych, kopii zapasowych, systemu monitorowania infrastruktury
    • Zapewnienie ciągłości i stabilności pracy systemów teleinformatycznych oraz sieci SAN
    • Wdrażanie, testowanie nowych rozwiązań i technologii informatycznych
    • Uczestnictwo w realizacji projektów informatycznych
    • Opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
    • Monitorowanie i analiza wydajności zarządzanych systemów
    • Obsługa incydentów i problemów związanych z działaniem infrastruktury
    • Optymalizacja infrastruktury w zakresie wydajności i pojemności
    • Instalacja i konfiguracja sprzętu
    • Kontakt z zagranicznym centrum wsparcia w języku angielskim

    Wymagania

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w utrzymaniu infrastruktury wirtualizacji
    • Praktyczna znajomość systemów kopii zapasowych klasy Enterprise
    • Znajomość systemów Linux, Windows Server
    • Znajomość technologii i rozwiązań klasy Enterprise
    • Dbanie o aktualizację, optymalizację i rekonfigurację wdrożonych rozwiązań
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 w zakresie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
    • Zdolności organizacyjne i analityczne
    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

    Mile widziane

    • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych
    • Znajomość systemów monitorowania infrastruktury teleinformatycznej
    • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem siecią SAN, macierzami dyskowymi i bezpieczeństwem systemów informatycznych
    • Znajomość rozwiązań automatyzacji zadań administracyjnych
    • Ukończone certyfikowane szkolenia w zakresie wirtualizacji, pamięci masowych, kopii zapasowych

    Oferujemy:

    • ciekawą, odpowiedzialną, ambitną oraz stabilną pracę,
    • stały rozwój kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy dzięki działaniu w zespole profesjonalistów oraz rozbudowanemu systemowi szkoleń,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do karty Multisport, Medicover Sport, dostęp do internetowej poradni psychologicznej, atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych),
    • dostęp do najnowocześniejszej technologii,
    • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich,
    • możliwość realizacji prac doktorskich z zakresu tematyki badawczej firmy,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się czołowej firmie badawczo-rozwojowej branży zbrojeniowej w Polsce.

    All offersWarszawaAdminSpecjalista ds. infrastruktury IT

    Check similar offers

    Oracle Database Administrator

    New
    Raiffeisen Bank International AG
    5.49K - 6.25K USD
    Fully remote
    PL/SQL
    Linux
    Windows

    Inżynier systemów sieciowych

    New
    PKO BP Finat
    Fully remote
    Active Directory
    Infinera
    Cisco

    Senior IT SysOps Administrator

    New
    CD PROJEKT RED
    Warszawa
    Microsoft Windows
    Ansible

    Administrator M365 i SharePoint

    New