• Job offers
  • All offersGdańskTestingTester/ Testerka Manualny/Manualna
    Tester/ Testerka Manualny/Manualna
    New
    Testing
    Nest Bank

    3 416 - 4 271 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote
    Nest Bank

    Nest Bank

    Nest Bank jest cyfrowym opiekunem firmowych i rodzinnych finansów. Jako jedni z pierwszych umożliwiliśmy zakładanie konta przez wideo rozmowę z konsultantem. Nasi klienci mogą korzystać z BLIK , Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, FitBit Pay.

    Company profile

    Tech stack

      Swagger

      regular

      SoapUI

      regular

      Confluence

      regular

      Azure DevOps

    Job description

    Online interview

    Zakres obowiązków:

    • Testowanie systemów bankowych, w szczególności CRM, silników decyzyjnych czy automatyzujących procesy back-office
    • Wsparcie w przygotowaniu warunków testowych i kryteriów odbioru
    • Przeprowadzanie manualnych testów eksploracyjnych oraz regresji dla zaalokowanych zmian
    • Raportowanie wykrytych nieprawidłowości oraz postępu i wyników prowadzonych testów
    • Współpraca z biznesem i IT w zespole rozproszonym

    Oczekujemy:

    • Posiadasz min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znasz zagadnienia dotyczące obszaru testów, wdrożeń i utrzymania systemów informatycznych
    • Znasz metody testów funkcjonalnych i usług oraz narzędzia je wspierające   min. Azure DevOps, SoapUI, Swagger, Confluence
    • Swobodnie poruszasz się po relacyjnych bazach danych
    • Jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną, praca w kilku projektach jednocześnie nie stanowi dla Ciebie problemu
    • Potrafisz świetnie komunikować się na różnych szczeblach organizacji
    • Mile widziana umiejętność programowania (pisanie skryptów ułatwiających testowanie)

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie stawiającej na innowacyjność i rozwój w nowoczesnych technologiach, opartych na rozwiązaniach chmurowych oraz sztucznej inteligencji
    • Współpracę z ekspertami i pasjonatami w swojej dziedzinie
    • Warunki zatrudnienia: kontrakt B2B  praca zdalna

    All offersGdańskTestingTester/ Testerka Manualny/Manualna

    Check similar offers

    Senior QA Engineer

    New
    Avenga
    4.83K - 5.97K USD
    Bydgoszcz
    Fully remote
    Cypress
    TypeScript
    JavaScript

    Senior QA

    New
    DCV Technologies
    4.07K - 4.58K USD
    Fully remote
    API testing tools
    Java or Python or C#
    Selenium

    Senior Quality Assurance Manager

    New
    Golem Factory GmbH
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Fully remote