• Job offers

    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Redis

      regular

      PostgreSQL

      regular

      PHP

      regular

      Laravel

      regular

      SQLite

      regular

      JavaScript

      regular

      MySQL

      regular

      Bootstrap

      nice to have

      HTML5

      Linux

    W imieniu naszej Firmy HR SIGMA Agencji Pośrednictwa pracy poszukuję SeniorPHPDevelopera - doświadczonego Programisty PHP, który dołączy do zespołu naszego Klienta, programista będzie odpowiedzialny za rozwój innowacyjnej aplikacji webowej do zarządzania urządzeniami IoT (automaty wydające).

    Senior PHP Developer

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała ( Praca Hybrydowa )

    Twoje obowiązki:

    • Rozwój i utrzymanie aplikacji
    • Optymalizacja kodu
    • Dobór odpowiednich narzędzi
    • Współpraca w zespole scrumowym

    Nasze wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość PHP (7 lub wyżej)
    • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Laravel
    • Umiejętność korzystania z baz danych SQLite oraz PostgreSQL/MySQL
    • Znajomość JavaScript (Vue.js)
    • Praca z Redis
    • Doświadczenie w korzystaniu z systemu kontroli wersji Git

    Mile widziane:

    • Znajomość technologii frontendowych (Twig, Bootstrap, HTML5)
    • Doświadczenie w pracy w środowisku Linux

    Jeśli jesteś pasjonatem programowania i chcesz pracować nad ciekawymi projektami w dynamicznym zespole, zapraszamy do aplikowania!

    Aplikacje prosimy przesyłać na adres:magdalena.krzepina@hrsigma.pl.

    W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Agencja Pracy HR SIGMA z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Kustronia 39 (dalej ...more

    New
    Xebia sp. z o.o.
    3.44K - 5.91K USD
    Rzeszów
    Fully remote
    PHP 8
    OOP
    SOLID Principles

    Full Stack Developer

    New
    7SUN Paweł Sternal
    2.01K - 2.77K USD
    Czeladź
    PHP
    JavaScript
    CSS

    Programista PHP

    New
    COIG S.A.
    1.51K - 3.02K USD
    PHP 5/7
    MS SQL
    Oracle

    PHP Developer / Programista PrestaShop

    New