• All offersWarszawaPHPPHP Developer / Programista PrestaShop
    PHP Developer / Programista PrestaShop
    PHP
    Convertis sp. z o.o.

    Warszawa
    2 288 - 4 830 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      CSS / HTML

      regular

      PHP

      regular

      MySQL

      regular

      PrestaShop

      regular

      JavaScript

    Job description

    Online interview

    Szukamy programisty PHP (Mid/Senior) - praca 100% zdalna

    Za ile: 9000-19000 netto przy b2b

    Gdzie: Praca zdalna

    Od kiedy: A od kiedy możesz? :)

    Cześć!

    To my, Convertis

    Jesteśmy w TOP3 najlepszych i największych agencji/SH specjalizujących się w sklepach PrestaShop. Realizujemy najtrudniejsze i najbardziej zaawansowane moduły, rozszerzenia funkcjonalności i szablony graficzne dla fajnych, znanych marek.

    W tej chwili nasz zespół składa się z 21 specjalistów - wszyscy pracujemy 100% zdalnie

    Szukamy osób, które chcą pracować przy dużych i ambitnych projektach, a jednocześnie cenią sobie spokój psychiczny i wzajemny szacunek 😊

    Twoje zadania to:

    • rozbudowywanie i/lub tworzenie sklepów internetowych opartych o PrestaShop (większość naszych klientów to tzw. stałe wsparcie przy rozbudowie sklepów),
    • budowanie dodatkowych modułów do PrestaShop,
    • integrowanie sklepów z zewnętrznymi aplikacjami,
    • modyfikacje i tworzenie szablonów graficznych,
    • bieżące wsparcie serwisowe sklepów internetowych,
    • ścisła współpraca z Project Managerem (nie musisz rozmawiać z klientami!).

    Nasze oczekiwania względem Ciebie:

    • przynajmniej roczne doświadczenie z platformą PrestaShop,
    • znajomość PHP i MySQL (projektowanie, optymalizacja)
    • znajomość HTML, CSS, JavaScript (jQuery),
    • znajomość pracy z GIT,
    • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
    • samodzielność w realizacji przydzielonych zadań.

    Mile widziane, ale niekonieczne:

    • doświadczenie z Symfony.

    Co oferujemy:

    • wynagrodzenie 9 000 – 19 000 zł netto przy b2b,
    • 26 dni urlopu + 30 dni chorobowego,
    • pełny etat i elastyczny czas pracy (serio elastyczny),
    • wsparcie doświadczonych Project Managerów (oni kontaktują się z klientami),
    • pracę 100% zdalną - z dowolnego miejsca w Polsce,
    • różnorodność wyzwań - u nas nie ma nudy i monotonii!,
    • dużą samodzielność i niezależność w realizowaniu zadań,
    • otwartość na Twoje pomysły na rozwój firmy i rozwiązania dla klientów,
    • procesy oraz instrukcje ułatwiające pracę i komunikację w zespole => nie musisz domyślać się, jak masz postępować w danej sytuacji,
    • pełne wsparcie zespołu - gdy coś Ci nie idzie, nie zostaniesz z tym sam(a) - zawsze masz kogo zapytać o pomoc,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • szkolenia i rozwój w zakresie, który Cię najbardziej zawodowo interesuje,
    • dwa wyjazdy integracyjne w roku, by poznać bliżej zespół.

    Jak pracujemy?

    Zależy nam na tworzeniu najlepszych warunków pracy i rozwoju, dlatego:

    • dbamy o relacje w zespole, żeby każdy mógł się czuć jak u siebie,
    • mamy zgrany i nastawiony na współpracę zespół,
    • cenimy sobie Twój spokój psychiczny, dlatego świadomie dobieramy projekty, nad którymi pracujemy - nie bierzemy Klientów i projektów "jak leci",
    • ciągle się uczymy,
    • dbamy o porządek w procesach i jasność w komunikacji,
    • stawiamy na sprawne podejmowanie decyzji we wszystkich obszarach działalności.

    Prosty proces rekrutacji:

    1. Wysyłasz do nas CV, lub opisujesz krótko swoje doświadczenie,
    2. Wstępna rozmowa telefoniczna,
    3. Rozmowa techniczna,
    4. Chcemy Cię! A Ty nas! = Ustalenie szczegółów współpracy,
    5. Witamy na pokładzie! 🚀

    ▶️ => Jeśli chcesz, tu możesz zobaczyć jak podchodzimy do kultury organizacyjnej i “fakapów”: https://youtu.be/wR1_TmOAEIs?t=1444 (od 24:04)

    Zainteresowany(a)? Porozmawiajmy! :)

    Grzegorz Frątczak

    CEO Convertis Sp. z o.o.

    Administratorem twoich danych osobowych będzie Convertis Sp. z o.o., więcej informacji o przetwarzaniu twoich danych osobowych uzyskasz klikając ten link:

    All offersWarszawaPHPPHP Developer / Programista PrestaShop

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Convertis sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa, ul. KEN 93 (dalej jako "administ...more

    Check similar offers

    Administrator Systemów Informatycznych

    New
    Fiberhost
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Fully remote
    Analytical Thinking
    Git
    Ansible

    PHP Developer (Regular, Senior)

    New
    Data Force Group sp. z o.o.
    3.84K - 6.83K USD
    Fully remote
    PHP 7.x
    RESTful API
    PostgreSQL

    PHP Developer

    New
    BaseLinker
    4.32K - 5.59K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    PHP