• Job offers
  • All offersWarszawaArchitectureArchitekt IT - Java
    Architekt IT - Java
    New
    Architecture
    Finture Sp. z o.o.

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Java

      advanced

      DDD

      advanced

      Microservices

      advanced

      Spring

      advanced

    Job description

    Online interview

    Poszukujemy osoby ceniącej sobie możliwości rozwoju, potrafiącej pracować w zespole i chętnej do podejmowania samodzielnych wyzwań w obszarze projektowania i dostarczania razem z zespołem wysokiej jakości systemów informatycznych.

    Chcemy wspólnie budować nowoczesne systemy informatyczne w oparciu o architekturę mikroserwisową wspartą zastosowaniem metodyk DDD. Doceniamy również umiejętności standaryzowania i systematyzowania pracy.

    Twój zakres obowiązków

    • Podstawowym obowiązkiem architekta będzie gwarantowanie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań
    • Projektowanie architektury logicznej i fizycznej systemów informatycznych pod kątem skalowalności, rozszerzalności, niezawodności, monitoringu i bezpieczeństwa
    • Dbanie o wysoką jakość produkowanego kodu za pomocą procedur recenzji kodu, peer programing czy metodyki TDD
    • Tworzenie standardów pracy programistów
    • Prowadzenie projektowej bazy decyzji architektonicznych
    • Aktywne zdobywanie wiedzy na temat wartościowych trendów technologicznych
    • Wspieranie procesu przekładania wymagań biznesowych na zadania techniczne
    • Projektowanie przepływów CI/CD

    Technologie - wymagane i mile widziane

    • Znajomość wzorców i stylów architektonicznych między innymi takich jak: CQRS, Event Sourcing, Architektura Hexagonalna (Porty i Adaptery), Event Driven Architecture, Orkiestrator, Mikroserwisy, wzorce integracyjne
    • Znajomość podejścia DDD na poziomie taktycznym. (DDD building blocks)
    • Praktyczna znajomość frameworka Spring
    • Znajomość standardów komunikacji: REST, SOAP, MQ
    • Znajomość technologii konteneryzacji Docker, Kubernetes

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole, który lubi ze sobą pracować, dzieli się wiedzą i wzajemnie wspiera
    • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez:
    • Pracę z wykorzystaniem różnorodnych technologii w projektach dla renomowanych klientów
    • Pracę z doświadczonym zespołem ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą
    • Dofinansowanie do szkoleń i certyfikatów
    • Dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna Luxmed, Karta Multisport, Ubezpieczenie grupowe
    • Elastyczne godziny pracy
    • Program Poleceń Pracowniczych
    • Pracę hybrydową lub zdalną

    FINTURE to dynamiczny i ambitny zespół tworzący rozwiązania informatyczne, odpowiadające aktualnym trendom rynkowym – głównie w sektorze finansowym i ubezpieczeniowym.

    BAZUJEMY na szerokim wachlarzu technologii i narzędzi, aby docelowe rozwiązania optymalnie komponowały się ze środowiskiem informatycznym naszych klientów.

    DBAMY o właściwą komunikację projektową, która według nas stanowi fundament w osiąganiu zamierzonych celów biznesowych.

    WSPIERAMY naszych klientów na każdym etapie projektowym, począwszy od koncepcji rozwiązania, doboru właściwych narzędzi i technologii, planowania projektowego, dewelopmentu, testowania, utrzymania produkcyjnego i wsparcia serwisowego.

    Check similar offers

    System Architect – Cloud Transformation Leader

    New
    LetzCode
    12.2K - 13.2K USD
    Luxembourg
    Fully remote
    Azure
    AWS
    ART

    Senior Salesforce Developer/ Architect

    New
    Finitec Sp. Z o.o.
    6.36K - 7.63K USD
    Fully remote
    LWC
    Salesforce
    Apex

    Senior Staff Software Engineer, Infrastructure, Google Cloud

    New
    Google
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Fully remote
    Google Cloud

    Senior Cloud Engineer (Full - time or freelance work possible)

    New
    Semantive
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Fully remote
    AWS
    On Prem apps
    Pulumi

    Senior On Prem Migration Architect

    New
    Kolomolo
    Undisclosed Salary
    Szczecin
    Fully remote
    DC architectures
    VMware
    network configuration