• Job offers

    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      Project Management

      regular

      Agile

      regular

      Scrum

      regular

      Communication

      regular

      Team Management

      regular

      Analytical Thinking

      regular

      Jira

      regular

      Confluence

      regular

      Business Analysis

      junior

    Job description

    Online interview

    Jesteśmy częścią Grupy Finkorp, w skład której wchodzą software house oraz firma konsultingowa.

    Świadczymy szeroki zakres usług IT w ramach grupy oraz dla klientów zewnętrznych.

    Projekty jakimi się zajmujemy to m.in. platformy e-commerce, platformy magazynowe, platformy badawcze, serwisy korporacyjne oraz dedykowane rozwiązania szyte na miarę. Wśród naszych klientów znajdują się Grupa ZPR Media, Totalbet Zakłady Bukmacherskie, GPW, ORLEN, Krajowa Izba Gospodarcza, ROHLIG SUUS Logistics, CAT LC, Ceramika Paradyż.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko IT Project Manager.

    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Kamionkowska 45

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT (warunek konieczny),
    • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania oraz zwinnych metod zarządzania projektami,
    • Posiadanie podstawowej wiedzy technicznej pozwalającej na skuteczną komunikację z zespołem developerów,
    • Doświadczenie w pracy ze specyfikacjami technicznymi aplikacji internetowych,
    • Umiejętność tworzenia i utrzymywania relacji z klientami, rozumienie potrzeb biznesowych,
    • Umiejętność ustalania priorytetów zadań oraz harmonogramu projektu,
    • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz konsultacyjne,
    • Umiejętność organizacji oraz zarządzania pracą własną oraz zespołu projektowego,
    • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne, interpretacji i syntezy informacji,
    • Znajomość narzędzi zarządzania projektami (Jira, Confluence).

    Zadania:

    • Tworzenie wymagań projektowych, harmonogramów, układanie planów i prowadzenie dokumentacji projektowej w tym budżetów,
    • Monitorowanie i kontrola postępu prac w prowadzonych projektach oraz raportowanie wyników,
    • Identyfikowanie i rozwiązywanie potencjalnych problemów,
    • Zarządzanie pracą zespołów projektowych,
    • Współpraca z zespołem programistycznym, managerskim oraz biznesem,
    • Zarządzanie zapytaniami klientów, analiza wymagań oraz tworzenie specyfikacji na podstawie informacji od klienta,
    • Stała komunikacja z klientem, doradztwo w zakresie możliwych rozwiązań, proaktywne wsparcie na każdym etapie projektu.

    Oferujemy:

    • Przyjazne środowisko pracy, które umożliwia rozwój,
    • Brak mikro-zarządzania, samodzielność w działaniu i realny wpływ na realizację projektu,
    • Praca stacjonarna z możliwością przejścia na hybrydę po okresie próbnym,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Możliwość dołączenia do programu MultiSport,
    • Budżet szkoleniowy.

    Zapraszamy do współpracy!

    Supermedia Interactive

    All offersWarszawaPMIT Project Manager

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of this and futur...more

    Check similar offers

    Product Manager – Cloud Services

    New
    LetzCode
    11.9K - 13.1K USD
    Luxembourg
    Fully remote
    Agile
    Product Management
    Service Delivery

    Project Manager (Account Manager)

    New
    Primotly
    2.03K - 3.31K USD
    Fully remote
    Scrum
    Kanban

    Data Platform Manager

    New
    HCLTech
    Fully remote
    ETL
    Product Vision
    ADF, Logic Apps

    Project Manager/Business Analyst