• Job offers
  • All offersWarszawaERPKonsultant SAP HR
    Konsultant SAP HR
    New
    ERP
    Eviden Polska S.A.

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Any
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      SAP HR

      regular

      SAP

    Job description

    Online interview

    Eviden Polska koncentruje się na obszarach biznesu Atos, związanych z technologiami cyfrowymi, Chmurą, Big Data i bezpieczeństwem. Jest światowym liderem w opartej na danych, bezpiecznej i zrównoważonej transformacji cyfrowej. Jako firma cyfrowa nowej generacji, zajmująca wiodącą pozycję na całym świecie w obszarze technologii cyfrowych, Chmury, danych, zaawansowanych obliczeń i bezpieczeństwa, zapewnia bogatą wiedzę specjalistyczną dla wszystkich sektorów rynku w ponad 53 krajach.

    Łącząc unikalne, zaawansowane technologie w całym cyfrowym kontinuum, dzięki 57 000 światowej klasy ekspertów, Eviden rozszerza możliwości technologii dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych, pomagając im budować cyfrową przyszłość. Eviden to biznes Grupy Atos, którego roczne przychody na świecie wynoszą ok. 5 miliardów euro.

    • Miasto: Warszawa/Łódź/Gdańsk
    • Rodzaj umowy: umowa o pracę/kontrakt B2B
    • Praca zdalna, hybrydowa lub z biura

    O projektach:

    Projekty wdrożeniowe oraz rozwojowo-utrzymaniowe, na rynku krajowym oraz zagranicznym, we wszystkich technologiach SAP ERP w zakresie HR.

    Twój zakres obowiązków:

    • Wsparcie i rozwój systemów naszych Klientów oraz udział w projektach wdrożeniowych
    •  Budowanie trwałych i długoterminowych relacji z Klientami

    Nasze wymagania:

    • Znajomość procesów w ramach modułu SAP HR oraz procesów kadrowych
    • Doświadczenie w konfiguracji w ramach modułu SAP HR PA/TM/OM (w roli konsultanta utrzymaniowego i / lub konsultanta wdrożeniowego)
    • Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność prowadzenia warsztatów, przekazywania wiedzy i pracy w zespole
    • Chęć rozwoju kompetencji, zaangażowanie, determinacja w rozwiązywaniu problemów
    • Dodatkowe atuty:
    • Studia wyższe (informatyczne, ekonomiczne, zarządzanie)
    • Znajomość języka programowania/debugowania w języku ABAP
    • Certyfikacja SAP
    • Znajomość modułu PY
    • Udział w przynajmniej 1 pełnym cyklu wdrożeniowym

     Oferujemy:

    • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 53 krajach
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów
    • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub B2B
    • Możliwość rozwoju:
    • Otwarta ścieżka rozwojowa
    • Stały dostęp do platform szkoleniowych Eviden
    • Możliwość projektowania i tworzenia rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii
    • Dostęp do globalnych programów szkoleniowych, umożliwiających certyfikację w obszarach SAP
    • Możliwość rozwoju w zakresie modułów HCM systemu SAP ERP (PA, OM, PT, PY), Fiori oraz Success Factors

    Benefity:

    • Prywatna opieka medyczna
    • Pracowniczy Program Emerytalny
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do pakietu Multisport
    • Dofinansowanie kursów języków
    • Elastyczny czas pracy
    • Praca zdalna
    • Dofinansowanie do pasji
    • Vouchery i bilety
    • Świętowanie wyjątkowych dni
    All offersWarszawaERPKonsultant SAP HR

    Check similar offers

    SAP Hana Developer (mid/senior)

    New
    Tata Consultancy Services
    Fully remote
    SAP HANA
    XSA Migration
    Bitbucket

    Business Applications Specialist - SAP SD

    New
    Allegro
    Undisclosed Salary
    Poznań
    English
    Team Player
    SAP SD

    Specjalista ERP / Aministrator ERP

    New
    FLOWAIR Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Gdynia
    SQL
    Oracle
    ERP