• Job offers
  • All offersWarszawaSupportKonsultant SAP HR PY
    Konsultant SAP HR PY
    New
    Support
    Eviden Polska S.A.

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Any
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      SAP

      advanced

      SAP HR PY

      advanced

    Job description

    Online interview

    Nazwa stanowiska: Konsultant SAP HR PY

    • Miasto: Warszawa/Łódź/Gdańsk
    • Rodzaj umowy: umowa o pracę/kontrakt B2B

    O projektach:

    Projekty wdrożeniowe oraz rozwojowo-utrzymaniowe, na rynku krajowym oraz zagranicznym, we wszystkich technologiach SAP ERP w zakresie HR.

    Twój zakres obowiązków:

    • Wsparcie i rozwój systemów naszych Klientów oraz udział w projektach wdrożeniowych
    • Budowanie trwałych i długoterminowych relacji z Klientami

    Nasze wymagania:

    • Znajomość procesów w ramach modułu SAP HR oraz procesów kadrowo-płacowych
    • Doświadczenie w konfiguracji w ramach modułu SAP HR PY (w roli konsultanta utrzymaniowego i / lub konsultanta wdrożeniowego)
    • Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność prowadzenia warsztatów, przekazywania wiedzy i pracy w zespole
    • Chęć rozwoju kompetencji, zaangażowanie, determinacja w rozwiązywaniu problemów

    Dodatkowe atuty:

    • Studia wyższe (informatyczne, ekonomiczne, zarządzanie)
    • Znajomość języka programowania/debugowania w języku ABAP
    • Certyfikacja SAP
    • Znajomość modułów: PA, PT, OM
    • Udział w przynajmniej 1 pełnym cyklu wdrożeniowym

    Oferujemy:

    • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 53 krajach
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów
    • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub B2B

    Możliwość rozwoju:

    • Otwarta ścieżka rozwojowa
    • Stały dostęp do platform szkoleniowych Eviden
    • Możliwość projektowania i tworzenia rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii
    • Dostęp do globalnych programów szkoleniowych, umożliwiających certyfikację w obszarach SAP
    • Możliwość rozwoju w zakresie modułów HCM systemu SAP ERP (PA, OM, PT, PY), Fiori oraz Success Factors

    Benefity:

    • Prywatna opieka medyczna
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do pakietu Multisport
    • Dofinansowanie kursów języków
    • Elastyczny czas pracy
    • Praca zdalna
    • Dofinansowanie do pasji
    • Vouchery i bilety
    • Świętowanie wyjątkowych dni
    All offersWarszawaSupportKonsultant SAP HR PY

    Check similar offers

    IT Support Specialist (on-site)

    New
    ANTYKWARIAT I KSIĘGARNIA TEZEUSZ
    Undisclosed Salary
    Kraków
    VPN
    Firewall
    Hardware

    Junior IT Specialist

    New
    Connectis
    1.78K - 2.54K USD
    Smolice
    Microsoft 365
    Windows

    Site Reliability Engineer (SQL+Azure)

    New
    IN Team
    3.42K - 5.13K USD
    Fully remote
    SQL
    VMware
    Azure