• Job offers
  • Specjalista Helpdesk
    New
    Support

    Specjalista Helpdesk

    Warszawa
    1 472 - 2 103 USDNet/month - B2B
    1 377 - 1 627 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      Windows

      regular

      MS Office

    Job description

    Online interview

    Cześć!

    Poszukujemy Specjalisty Helpdesk, który dołączy do zespołu klienta i będzie odpowiedzialny za wsparcie techniczne pracowników. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną, potrafisz sprawnie rozwiązywać problemy techniczne i chcesz pracować w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy, zapraszamy do aplikowania. Biuro znajduje się w dogodnej lokalizacji, w pobliżu ronda ONZ, a praca odbywa się w pełnym wymiarze stacjonarnym.

    Start: ASAP

    Zadania:

    • Rozwiązywanie problemów technicznych – będziesz pierwszą linią wsparcia, odpowiadając na zgłoszenia użytkowników i pomagając im w szybkim powrocie do pracy.
    • Instalacja i konfiguracja – zajmiesz się wdrażaniem nowych urządzeń i oprogramowania, tak aby nasi pracownicy mieli zawsze dostęp do najlepszych narzędzi.
    • Wsparcie zdalne i bezpośrednie – będziesz wspierać zespół zarówno zdalnie, jak i osobiście, rozwiązując bieżące problemy oraz pomagając w codziennych wyzwaniach.
    • Dokumentacja i raportowanie – będziesz monitorować incydenty i prowadzić dokumentację techniczną, która pomoże nam usprawniać procesy IT.
    • Współpraca międzydziałowa – będziesz pracować z innymi działami, aby zapewnić sprawne działanie naszych systemów i szybkie rozwiązywanie problemów.
    • Zarządzanie sprzętem IT – zajmiesz się dystrybucją, konserwacją i inwentaryzacją sprzętu, aby wszystko działało bez zarzutu.
    • Monitorowanie i planowanie – będziesz nadzorować stan techniczny urządzeń i planować ich wymianę lub naprawę, zanim wystąpią problemy.
    • Obsługa contact center – odbieraj zgłoszenia, udzielaj informacji i wspieraj klientów w rozwiązywaniu problemów, podnosząc jakość naszych usług.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne).
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem.
    • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz pakietu Microsoft Office.
    • Umiejętność diagnozowania oraz efektywnego rozwiązywania problemów technicznych.
    • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej oraz wysoka kultura osobista.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę zagranicznych użytkowników.
    • Umiejętność zarządzania sprzętem IT oraz doświadczenie w zakresie logistyki będą dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy – poszukujemy osoby dostępnej od zaraz
    • Elastyczne warunki zatrudnienia:
    • B2B: 35 – 50 PLN netto + VAT/h
    • Umowa zlecenie (dla osób posiadających status studenta): 35 – 50 PLN brutto/h
    • Umowa o pracę: 5500 – 6500 PLN brutto miesięcznie
    • Dogodna lokalizacja biura w centrum Warszawy, zapewniająca łatwy dojazd

    Zapraszamy do aplikowania!

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Crestt z siedzibą w Warszawie, ul. Rejtana 17 (dalej jako "administrator"). ...more

    Check similar offers

    Junior Service Desk Specialist with German

    New
    Bosch Polska
    Undisclosed Salary
    Łódź
    MS Windows Server
    MS Office
    Germany

    IT technical support

    New
    AQUAFORM SP. z o.o.
    1.18K - 1.63K USD
    Kraków
    IT Support
    Windows Administration
    VPN

    Application Support Specialist

    New
    Branchspace sp. z o.o.
    1.75K - 2.88K USD
    Kraków
    Problem Solving
    willing to learn
    Communication Skills