• Job offers

    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Git

      advanced

      iOS

      advanced

      Android

      advanced

      Mobile

      advanced

      Redux

      advanced

      React

      advanced

      React Native

      advanced

      JavaScript

      advanced

    Job description

    Online interview
    Friendly offer

    Twój zakres obowiązków:

    • Pisanie przejrzystych kodów zgodnie z dobrymi praktykami oraz przeprowadzanie rewizji kodu;
    • Projektowanie i dokumentowanie rozwiązań systemowych na podstawie produktów analityczno-architektonicznych;
    • Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań;
    • Współpraca podczas wszystkich etapów tworzenia oprogramowania;
    • Implementacja i wdrażanie aplikacji;
    • Odpowiedzialność za dostarczanie rozwiązań zgodnych ze standardami jakości i designu;
    • Komunikacja z klientem w celu określania precyzyjnych wymagań produktu;
    • Współpraca z teamem, wspólna wymiana doświadczenia.

    Nasze wymagania

    • Co najmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe jako programista React.js;
    • Bardzo dobra znajomość tworzenia aplikacji mobilnych w React;
    • Bardzo dobre rozumienie działania Javascript;
    • Solidna znajomość koncepcji i technik bezpieczeństwa webowego i mobilnego;
    • Bardzo znajomość GIT;
    • Bardzo dobra znajomość narzędzi do debugowania,
    • Bardzo dobra znajomość natywnych funkcjonalności systemów IOS i Android (lokalizacja, powiadomienia push),
    • Bardzo dobra znajomość bibliotek zarządzających stanem / danymi (Redux),
    • Biegła znajomość j. polskiego oraz j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

    Co mamy Ci do zaoferowania?

    • Możliwość pracy w pełni zdalnej;
    • Stabilną współpracę na podstawie B2B;
    • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy w godzinach 7 - 10;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

    Wiemy, że nikt nie ma czasu na długie procesy rekrutacyjne. Dlatego też u nas rekrutacja jest 2 etapowa:

    1. Krótka rozmowa telefoniczna z naszym rekruterem.

    2. Rozmowa techniczna online z PM'em projektu. Potem feedback i decyzja.

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Cofinity z siedzibą w Dabrowie Gorniczej, ul. 3 maja 32 (dalej jako "adminis...more

    Check similar offers

    iOS Team Leader

    New
    Grupa Blix
    5.05K - 6.31K USD
    Kielce
    Fully remote
    Polish
    XCode
    Swift

    Android Developer

    New
    Trineo
    Undisclosed Salary
    Gdynia
    Fully remote
    GitHub
    Confluence
    Kotlin

    Software Engineer, Pixel Biometrics

    New
    Google
    Warszawa
    C++
    Java