• Job offers
  • Reporting Developer (Power BI)
    New
    Data

    Reporting Developer (Power BI)

    3 803 - 5 324 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote
    Britenet

    Britenet

    Profesjonalizm idzie u nas w parze z dobrą atmosferą pracy. Działamy od 2006 roku, zatrudniamy ponad 1000 specjalistów IT, a nasz zespół stale rośnie. Mamy swoje biura w 10 miastach w Polsce oraz oddział w Niemczech.

    Company profile

    Tech stack

      Power BI

      advanced

      DAX

      advanced

      SQL

      advanced

      DWH

      regular

      ETL

    Job description

    Online interview

    Oczekiewania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w zakresie kompleksowego wdrażania, rozwijania platform BI w oparciu o narzędzie Power BI (łącznie z Usługą Power BI)
    • Znajomość architektury środowiska Power BI
    • Znajomość technik optymalizacji w Power BI
    • Znajomość narzędzi zewnętrznych Power BI: DAX Studio, ALM Toolkit, SQL Profiler, Tabular Editor
    • Dobra znajomość zagadnień bazodanowych (SQL) pozwalająca swobodnie tworzyć optymalne transformacje danych dla potrzeb raportowych
    • Dobra znajomość zagadnień modelowania danych - ETL
    • Umiejętność przekształcania wymagań biznesowych na język techniczny
    • Znajomość narzędzi wykorzystujących system kontroli wersji np. GitHub, BitBucket, Azure Repos itp.
    • Dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

    Mile widziane:

    • Znajomość narzędzi Jira/Confluence/Trello
    • Znajomość narzędzi wspierających przygotowanie dokumentacji technicznej
    • Znajomość usługi Power Automate
    • Znajomość języka Power Query M
    • Znajomość SQL Server Analysis Services

    Zadania:

    • Przygotowywanie danych oraz ich wykorzystanie w Power BI
    • Tworzenie raportów i dashboardów w Power BI
    • Obsługa i dystrybucja raportów w usłudze Power BI
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, a czasami biznesowej
    • Optymalizacja rozwiązań i naprawa błędów
    • Doradztwo w zakresie implementacji środowiska raportowego w oparciu o narzędzie Power BI
    • Prowadzenie szkzoleń powdrożeniowych z zakresu korzystania z narzędzia Power BI u Klienta
    • Tworzenie narzędzi do automatyzacji tworzenia modeli danych i raportów
    • Implementacja narzędzi wspierających monitorowanie i utrzymanie rozwiązań Power BI

    Co oferujemy:

    • Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
    • Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
    • Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
    • Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
    • Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
    • Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
    • Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
    • Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
    • Język angielski – Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT!
    • Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
    • Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.

    Check similar offers

    Senior Data Engineer

    New
    Avenga
    5.96K - 6.82K USD
    Wrocław
    Fully remote
    Azure
    MsSQL
    PySpark

    Data Engineer with Scala

    New
    IMG ARENA
    5.32K - 5.96K USD
    Rzeszów
    Fully remote
    Data
    Scala
    Big Query

    Senior Data Scientist

    New
    Holisticon Connect
    4.82K - 7.1K USD
    Wrocław
    Fully remote