• Job offers
  • .NET Developer (Angular)
    New
    Net

    .NET Developer (Angular)

    5 490 - 6 758 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote
    Britenet

    Britenet

    Profesjonalizm idzie u nas w parze z dobrą atmosferą pracy. Działamy od 2006 roku, zatrudniamy ponad 1000 specjalistów IT, a nasz zespół stale rośnie. Mamy swoje biura w 10 miastach w Polsce oraz oddział w Niemczech.

    Company profile

    Tech stack

      C#

      advanced

      Angular 2

      advanced

      .Net

      advanced

      Git

      regular

      CI/CD

      regular

      Entity Framework

      regular

      SQL

      regular

      Azure

      nice to have

    Job description

    Online interview

    O projekcie:

    Poszukujemy .NET Developera (z Angular) do pracy nad różnorodnymi projektami IT. Projekty dotyczą rozwoju aplikacji webowych oraz systemów wewnętrznych, które wspierają kluczowe procesy biznesowe naszych klientów. Współpraca obejmuje prace związane zarówno z frontendem, jak i backendem, z możliwością rozwoju i wdrażania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Oferujemy dynamiczne środowisko pracy, w którym można się rozwijać, współpracując z ekspertami w różnych sektorach.

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu w technologii .NET
    • Znajomość C#, Web API, Entity Framework
    • Znajomość Angular, JavaScript, HTML, CSS oraz bibliotek i frameworków frontendowych
    • Doświadczenie w pracy z bazami danych (SQL Server, PostgreSQL)
    • Umiejętność pisania testów jednostkowych
    • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (Git)
    • Znajomość DevOps i CI/CD
    • Znajomość wzorców projektowych i najlepszych praktyk programistycznych
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Dobre umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

    Mile widziane:

    • Azure

    Kluczowe zadania:

    • Projektowanie, rozwijanie i utrzymanie aplikacji w technologii .NET
    • Współpraca z zespołem programistów, testerów i analityków
    • Pisanie czytelnego, testowalnego i wydajnego kodu
    • Udział w pełnym cyklu życia projektu, od analizy wymagań po wdrożenie i wsparcie powdrożeniowe
    • Rozwiązywanie problemów i optymalizacja istniejących rozwiązań
    • Dbanie o wysoką jakość kodu poprzez przestrzeganie najlepszych praktyk programistycznych
    • Uczestnictwo w spotkaniach zespołowych i przeglądach kodu

    Check similar offers

    Senior Full Stack - .NET Developer

    New
    Allintellect
    3.52K - 4.53K USD
    Fully remote
    Python
    T-SQL
    Angular

    Senior .Net Engineer

    New
    N-iX
    4K - 6K USD
    Poznań
    Fully remote
    TDD
    .Net

    Senior Full Stack Engineer

    New
    Clarksons
    5.53K - 6.79K USD
    Wrocław
    Fully remote
    .NET C#
    T-SQL