• Job offers
  • Cloud Security Architect
    New
    Security

    Cloud Security Architect

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Remote
    Bank Millennium

    Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku.

    Company profile

    Tech stack

      Security

      advanced

      Cloud

      advanced

      Cloud security

      advanced

      AWS

      nice to have

    Job description

    Online interview
    Friendly offer

    Obowiązki:

    • Ocena i analiza zagrożeń technicznych aspektów implementacji rozwiązań chmurowych tj. Azure, Third-party SaaS
    • Analiza luk, ocena ryzyka, audyt zgodności rozwiązań i usług na styku on-premise oraz cloud, opracowanie rekomendacji zgodnie z najlepszymi rynkowymi praktykami bezpieczeństwa uwzględniając w zakresie wymogi regulacyjne min. Rekomendacja D UKNF, Komunikat Chmurowy UKNF
    • Udział w projektach biznesowych i technologicznych, które swoim zakresem obejmują integracje usług on-premise z usługami chmurowymi
    • Wsparcie przy implementacji mechanizmów bezpieczeństwa chmury - Identity, governance, infrastructure za pomocą rozwiązań Defender

    Wymagania:

    • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze technicznego bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych
    • Bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych
    • Certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa i architektury rozwiązań chmurowych np. (SC-900,AZ-500, SC-100)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Mile widziane:

    • Certyfikaty branżowe w zakresie bezpieczeństwa IT (CCSK, CCSP, CompTIA Security/Cloud+, OSCP)
    • Znajomość regulacji sektora finansowego oraz standardów rynkowych obejmujących swoim obszarem rozwiązania chmurowe tj. Komunikat Chmurowy UKNF, Rekomendacja D UKNF, EBA, UKSC, NIST
    • Znajomość AWS

    Oferujemy:

    • Uczestnictwo w projektach infrastrukturalnych IT oraz wdrożeniach rozwiązań bezpieczeństwa w obszarze chmury
    • Możliwość poznania zagrożeń kierowanych na banki i ich klientów
    • Realny wpływ na organizację, efektywność i bezpieczeństwo kluczowych procesów Banku Millennium
    • Dobra atmosfera oparta na współpracy
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

    Check similar offers

    McAfee EPS Technical Engineer

    New
    DCV Technologies
    3.75K - 3.99K USD
    Lublin
    Fully remote
    malware
    McAfee ePO
    Security

    Network Security Engineer

    New
    Link Group
    4.61K - 5.24K USD
    Poznań
    Fully remote
    Firewall
    Network Security
    VPN

    IT & Data Senior Manager - Cybersecurity for Zones

    New
    DANONE
    Warszawa
    Cybersecurity
    Security