• Job offers
  • Cloud Network Architect
    New
    Other

    Cloud Network Architect

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Remote
    Bank Millennium

    Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku.

    Company profile

    Tech stack

      Cloud

      advanced

      Azure

      advanced

      routing

      advanced

      switching

      advanced

      Wireless

      advanced

      AWS

    Job description

    Online interview
    Friendly offer

    Obowiązki:

    • Analiza i proponowanie nowych rozwiązań technologicznych z obszaru architektury sieci LAN/WAN/Cloud
    • Realizacja projektów rozwijających infrastrukturę sieciową w wersji on-prem oraz cloud
    • Administrowanie i utrzymywanie istniejącej infrastruktury sieciowej
    • Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez inne zespoły technologiczne lub przez użytkowników biznesowych
    • Realizacja nowych projektów technicznych samodzielnie lub we współpracy z zewnętrznymi partnerami
    • Tworzenie dokumentacji technicznej, schematów sieciowych i dokumentacji bezpieczeństwa
    • Współpraca z jednostkami biznesowymi w analizie ich wymagań i rekomendowanie rozwiązań

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wiedza techniczna poparta doświadczeniem na poziomie CCNP lub adekwatny innego producenta w zakresie Routing / Switching / Wireless /Security /Cloud
    • Doświadczenie w obszarze Cloud Networking (Azure/AWS)
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Samodzielność
    • Zorientowanie na cel i umiejętność rozwiązywania problemów
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

    Mile widziane doświadczenie w zakresie:

    Fortinet/Cisco/Checkpoint security, F5, Imperva WAF, Equinix, automatyzacja (Ansible/Terraform/Python/GIT).

    Oferujemy:

    • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi
    • Uczestnictwo w zaawansowanych projektach
    • Umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

    Check similar offers

    DTC Financial Operations Specialist

    New
    Team Connect
    2.3K - 3.15K USD
    Poznań
    Fully remote
    Jira
    English
    Polish

    Senior MS Dynamics 365 Developer

    New
    Acaisoft
    5.99K - 6.99K USD
    Fully remote
    Microsoft Dynamics CRM

    Software Pre-Sales Engineer

    New
    Experis Manpower Group
    6.71K - 8.81K USD
    Wrocław
    Fully remote
    Security
    Splunk
    SIEM