• Job offers
    System-Business Analyst
    New
    Analytics
    Antal Sp. z o.o.

    4 698 - 5 979 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      BPMN

      advanced

      UML

      advanced

      SQL

      regular

      Analytics

      regular

      Scrum

      nice to have

    Job description

    Analityk Biznesowo-Systemowy

    Szukasz nowych wyzwań? Chcesz mieć realny wpływ na rozwój systemów i rozwiązań IT? Dołącz do zespołu jako Analityk Biznesowo-Systemowy i wspólnie z teamem buduj przyszłość technologii!

    Twoje główne zadania:

    • Zbieranie i analiza wymagań klienta biznesowego związanych z rozwojem systemów IT,
    • Formułowanie wymagań systemowych oraz uzgadnianie produktów analitycznych z interesariuszami,
    • Ścisła współpraca z klientem biznesowym oraz zespołami programistów i testerów,
    • Wsparcie w zakresie testów i integracji z bazami danych,
    • Dbanie o jakość i kompletność dokumentacji analitycznej.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (analityczne, ekonomiczne, informatyczne lub pokrewne),
    • Minimum 2-3 lata doświadczenia w analizie biznesowo-systemowej,
    • Umiejętność współpracy z zespołem IT i biznesem,
    • Praktyczna znajomość notacji UML oraz podstawowa znajomość SQL,
    • Doświadczenie z narzędziem Enterprise Architect lub pokrewnym,
    • Doskonała komunikatywność i organizacja pracy,

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość metodyk SCRUM,
    • Doświadczenie w pracy z webservice,
    • Umiejętność wyszukiwania wiedzy rozproszonej po różnych jednostkach.

    Co oferujemy:

    • Kontrakt B2B
    • Praca hybrydowa lub zdalna w zależności od Twoich preferencji
    • Luxmed i Multisport
    • Wsparcie w rozwoju zawodowym i dostęp do nowoczesnych technologii,
    • Pracę w dynamicznym zespole, gdzie Twój wkład ma znaczenie.

    Jeśli posiadasz doświadczenie w analizie biznesowo-systemowej i chcesz rozwijać swoje umiejętności w profesjonalnym środowisku, dołącz do nas! Razem tworzymy innowacyjne rozwiązania IT.

    All offersPoznańAnalyticsSystem-Business Analyst

    Check similar offers

    IT Project Manager

    New
    Fast White Cat
    3.05K - 3.56K USD
    Fully remote
    Project Management
    Scrum
    Agile

    Analytics Engineer

    New
    Datumo
    3.56K - 6.36K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    Big Data
    SQL
    Python

    Business Systems Analyst II

    New
    Affirm
    3.31K - 5K USD
    Fully remote
    Apex