• All offersRobakowoSupportJunior IT Specialist for Financial Systems Support (IT Department, m/w/x*)
    Junior IT Specialist for Financial Systems Support (IT Department, m/w/x*)
    new
    Support
    Raben Management Services

    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Raben Group are People with DRIVE who have been making the history of this company for 90 years. We are a team of over 11,000 people who share the same values and passion, which we share with our customers by offering tailor-made logistics solutions.

    Company profile

    Tech stack

      język polski

      master

      Windows 10

      junior

      SQL

      junior

    Nasi specjaliści na co dzień wspierają pracę zespołów operacyjnych poprzez tworzenie specjalistycznych narzędzi i aplikacji dla całej Grupy Raben. Odpowiadają za utrzymanie ciągłości pracy i rozwój systemów magazynowych, transportowych i finansowych w 15 krajach. Dodatkowo inicjują i zapewniają stabilność pracy wszystkich naszych rozwiązań teleinformatycznych. Pracujemy w międzynarodowym środowisku, więc już na etapie spotkania rekrutacyjnego będziemy chcieli Cię zaprosić do krótkiej konwersacji w j. angielskim. Podczas codziennej pracy stawiamy na jakość realizowanych zadań, proaktywne podejście do pojawiających się wyzwań oraz współpracę.

    • Posiadasz chęć niesienia pomocy użytkownikom i rozwiązywania złożonych problemów IT?
    • Lubisz rozwiązywać problemy techniczne w systemach IT?
    • Chcesz być częścią zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie ciągłości pracy systemów finansowych Grupy Raben?

    Jeżeli na wszystkie z powyższych pytań odpowiedziałeś/łaś twierdząco weź udział w rekrutacji i dołącz do naszego zespołu ekspertów IT! Razem będziemy inicjować i wdrażać projekty oraz świętować wspólne sukcesy. Obiecujemy swobodę w działaniu, możliwość codziennego rozwoju oraz zapewniamy, że ani przez chwilę nie będziesz się z Nami nudził. Jeśli, tak jak my, uważasz że praca zespołowa nie jest tylko hasłem, serdecznie zapraszamy.

    Opis stanowiska

    • Rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników biznesowych (pierwsza punkt kontaktu)
    • Rejestracja zgłoszeń i wniosków​ w systemie
    • Analiza i diagnoza problemów przy użyciu dostępnych narzędzi i procedur​
    • Kontakt z użytkownikami biznesowymi za pomocą rożnych narzędzi komunikacji (telefon, e-mail, aplikacje, komunikatory etc.)
    • Wsparcie merytoryczne oraz edukacja użytkowników w zakresie poprawnego korzystania z systemów i aplikacji
    • Techniczny monitoring aplikacji oraz przekazywanie zgłaszanych incydentów do dalszych linii wsparcia
    • Udział w projektach biznesowych w departamencie IT oraz dbałość o utrzymywanie dobrych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

    Wymagania

    • Praktyczne umiejętności obsługi PC z system Windows 10 na poziomie konfiguracji
    • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu działania aplikacji internetowych oraz konfiguracji serwerów Windows i Linux
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale wsparcia dużej organizacji
    • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
    • Znajomość SQL (T-SQL) oraz tworzenie i analizy zapytań będzie atutem
    • Dobra znajomość języka angielskiego (codzienna współpraca z klientem międzynarodowym w zakresie komunikacji werbalnej oraz pisemnej)
    • Biegła znajomość języka polskiego
    • Bardzo wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy w zespole
    • Dobra organizacja pracy i umiejętność realizacji kilku zadań w jednym czasie
    • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia, nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów, cierpliwość, skrupulatność, umiejętność łączenia faktów w celu rozwiązywania złożonych problemów.​

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym) w centralnym departamencie IT Grupy Raben zlokalizowanym w Robakowie k/Poznania
    • Zadania ukierunkowane na wsparcie i pomoc użytkowników w rozwiązywaniu problemów technicznych systemów i aplikacji dedykowanych dla obszaru finansowego
    • Codzienny kontakt z j. angielskim (praca w międzynarodowym środowisku)
    • Możliwość realizacji zadań w trybie hybrydowym (50% stacjonarnie, 50% telepraca) oraz elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (do godziny 9.00)
    • Wynagrodzenie podstawowe (negocjowane okresowo) oraz bonus kwartalny uzależniony od poziomu realizacji zleconych zadań
    • Rozwój w wybranym kierunku specjalizacji w ramach Grupy Raben dzięki m.in. ścieżkom rozwoju, szkoleniom oraz awansom i promocji między działowej
    • Dostęp do platformy edukacyjnej UDEMY z możliwością otrzymania certyfikatów potwierdzających ukończenie kursów
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego (nauka za pośrednictwem platformy eTutor)
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin, promocje związane z turystyką i sportem na platformie MyBenefit, zniżki na zakup paliwa na wybranych stacjach benzynowych)
    • Wysoką kulturę organizacyjną: możliwość uczestnictwa w akcjach charytatywnych, cykliczne imprezy i eventy firmowe, okresowe konkursy dla pracowników i wiele innych.

    Mamy DRIVE do rozwoju!

    I dlatego jako Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes.

    Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

    A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

    Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

    Check similar offers

    Wdrożeniowiec Systemów Informatycznych

    New
    Asseco Data Systems
    Undisclosed Salary
    Janki
    MS Office
    Confluence
    JIRA
    Junior Technical Support Engineer

    New
    Capgemini Polska
    Warszawa
    English
    REST API
    Add "SSL
    UiPath Support Engineer

    New
    Britenet
    Undisclosed Salary
    Polska
    Fully remote
    UiPath
    RPA
    Microsoft Azure