• Job offers

    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      X++

      advanced

      D365 F&O

      advanced

      AX 2012

      advanced

      Git

      regular

      MsSQL

      regular

      ArchiMate

      regular

      Confluence

      regular

      JIRA

      regular

      .Net

      regular

      Azure DevOps

    Job description

    Online interview

    Dla naszego Klienta, którego jednym z produktów jest platforma internetowa wspierająca działy HR w zarządzaniu świadczeniami pozapłacowymi, poszukujemy Programisty/Architekta ERP.

    W codziennej pracy usprawniają i ulepszają produkt, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby rynku.

    Wymagania:

    • Możesz pochwalić się doświadczeniem w programowaniu w X++ / .NET?
    • Posiadasz doświadczenie w rozwijaniu i utrzymywaniu modułów finansowych systemu MS Dynamics AX 2012?
    • Posiadasz doświadczenie w rozwijaniu i utrzymywaniu modułów finansowych systemu MS Dynamics 365?
    • Perfekcyjnie budujesz i optymalizujesz zapytania w MS SQL?
    • Znasz architekturę i model klas systemu AX 2012 / D365, a także umiesz zarządzać usługami i interfejsami systemu?
    • Jesteś zwolennikiem pracy projektowej w metodykach zwinnych?
    • Łapiesz wspólny rytm z zespołem oraz innymi osobami w organizacji?
    • Osiągasz wysokie noty za styl współpracy i zawsze grasz fair play?

    Obowiązki:

    • Projektowanie i implementacja nowoczesnych rozwiązań i procesów w systemach Microsoft Dynamics AX 2012 / D365;
    • Aktywny udział w tworzeniu wysokowydajnej architektury rozwiązań, w tym interfejsów pomiędzy systemami;
    • Tworzenie modyfikacji systemu Microsoft Dynamics AX 2012 / D365;
    • Projektowanie środowisk oraz migracja wytwarzanych zmian pomiędzy środowiskami;
    • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej;
    • Współpraca z Product Ownerem, Konsultantami, Architektami, Analitykami, Administratorami IT oraz Specjalistami wsparcia i Użytkownikami systemu.

    Benefity:

    • Dogodna forma współpracy (umowa o pracę/kontrakt B2B) i zakres benefitów dostosowany do formy współpracy;
    • Współpraca w modelu hybrydowym lub zdalnym;
    • Poziom energii uzupełniany aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę;
    • 30-minutowe przerwy na większy głód, wliczane do czasu pracy;
    • Możliwość rozwoju umiejętności językowych w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim lub włoskim,
    • Dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy;
    • Karta MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych;
    • Zajęcia sportowe w biurze i online, a dla zaawansowanych sportowców dofinansowanie udziału w zawodach sportowych;
    • Dostęp do wsparcia psychologicznego dla pracowników i członków ich rodziny w trudnych sytuacjach,
    • Grupowe ubezpieczenie oraz prywatna opieka medyczna;
    • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych;
    • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, a także dodatkowe 3 godziny urlopu w dniu rozpoczęcia roku szkolnego;
    • Dofinansowanie do edukacji;
    • Biblioteczka i Planszoteka dla rozwoju i odpoczynku;
    • Szkolenia rozwojowe dla rozwoju zawodowego i osobistego;
    • Program kafeteryjny MyBenefit z punktami do wykorzystania;
    • Możliwość zakupu tańszych biletów do kina i teatru;
    • Spotkania integracyjne dla lepszego poznania członków zespołu;
    • Wsparcie zespołu, nie tylko w okresie wdrożenia;
    • Skrócony czas pracy w piątki, dłuższy weekend!

    5 952 - 7 764 USD

    B2B