• All offersŁódźOtherEngineering Team Leader (Back Office Tech Services)
    Engineering Team Leader (Back Office Tech Services)
    New
    Other
    XTB

    6 610 - 8 135 USDNet/month - B2B
    6 610 - 7 626 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Remote
    XTB

    XTB

    Tworzymy XTB - prężnie rozwijającą się polską firmę produktową działającą w branży inwestycyjnej. Naszym flagowym produktem jest wielokrotnie nagradzana Platforma XTB, z której korzysta ponad milion użytkowników na całym świecie. Posiadamy prawie 20 lat doświadczenia na rynku. W tym czasie otworzyliśmy oddziały w ponad 13 krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Chile i innych. Mamy jeden wspólny cel - chcemy, aby Platforma XTB była najbardziej niezawodną i funkcjonalną aplikacją inwestycyjną na rynku! 📲

    Company profile

    Tech stack

      ITIL

      advanced

      Jira Service Management

      advanced

      Microsoft Azure

      regular

      Google Workspace

    Job description

    Online interview

    Misją XTB jest budowanie platformy inwestycyjnej dostępnej dla każdego. Ważną częścią tej misji jest budowanie zaufania do platformy XTB, co wymaga niezawodności w działaniu i wysokiej jakości oprogramowania.

    Poszukujemy doświadczonego IT Business Partnera z kompetencjami i doświadczeniem liderskim. W tej roli będziesz odpowiedzialny/a za zdefiniowanie strategii budowanie, rozwijanie i zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za wewnętrzne usługi IT oraz administrację aplikacjami (Back Office Tech Services).

    Obowiązki:

    • Ścisła współpraca z partnerami biznesowymi wewnątrz organizacji (m.in. Trading, Marketing, Legal & Compliance, Finance & Accounting, HR, Customer Support oraz Technology & Product),
    • Definiowanie i budowanie wewnętrznych usług IT dla pracowników,
    • Wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie zarządzania usługami IT (JSM).

    Wymagania:

    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • Doświadczenie na stanowisku liderskim w zespołach IT,
    • Umiejętność definiowania i zarządzania usługami IT zgodnie z praktykami ITIL,
    • Umiejętność zarządzania relacjami biznesowymi i współpracy z dostawcami,
    • Znajomość narzędzi Google Workspace, Microsoft Azure,
    • Znajomość narzędzi wspierających ITSM, w szczególności Jira Service Management,
    • Znajomość narzędzi automatyzacji procesów IT oraz narzędzi CI/CD.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w rozpoznawalnej firmie z branży FinTech,
    • Wpływ na produkt używany przez ponad milion Klientów,
    • Decyzyjność i samodzielność jako Kierownik Projektu,
    • Projekt w skali globalnej zakładający współpracę z oddziałami XTB na całym świecie,
    • Pakiet benefitów.
    All offersŁódźOtherEngineering Team Leader (Back Office Tech Services)

    Check similar offers

    Principal Backend Developer (Node.js)

    New
    Clurgo
    5.98K - 6.83K USD
    Fully remote
    Node.js
    TypeScript

    Senior Backend Software Engineer (Rust)

    New
    Golem Factory GmbH
    7.63K - 12.7K USD
    Olsztyn
    Fully remote
    REST
    Rust
    Async Programming

    Fullstack Developer

    New
    Avenga
    4.2K - 5.34K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    SCSS/CSS
    JavaScript