• Job offers
  • All offersBydgoszczERPDeveloper D365
    Developer D365
    New
    ERP
    XPLUS SA

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Any
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      D365

      advanced

      ERP

      regular

      MS SQL Server

      nice to have

      C#

      MS Azure

      ASP.NET

    Job description

    Online interview

    Obecnie w XPLUS szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół w roli Developera D365.

    Twoje obowiązki będą obejmować:

    • Udział w analizie wymagań klienta, dotyczących rozwiązania biznesowego D365
    • Tworzenie rozwiązań biznesowych w Microsoft Dynamics 365 oraz ich integracja z systemami zewnętrznymi
    • Udzielanie wsparcia technicznego użytkownikom końcowym w zakresie korzystania z aplikacji oraz rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników.
    • Monitorowanie wydajności systemu D365, aktualizacje oprogramowania oraz zarządzanie zabezpieczeniami.

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Masz co najmniej 3-4 lata doświadczenia jako programista przy komercyjnych implementacjach Microsoft Dynamics 365
    • Posiadasz doświadczenie w korzystaniu z różnych metod integracji D365
    • Tworzysz rozszerzenia i modyfikacje w D365
    • Posiadasz wyższe wykształcenie (Informatyka / IT)
    • Charakteryzujesz się umiejętnościami analitycznymi
    • Wiesz, co to jest praca zespołowa
    • Znasz angielski na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną

    Dodatkowym atutem bedzie:

    • Znajomość: architektury Microsoft Dynamics 365 F&O, C#, .NET, Microsoft SQL Server, T-SQL, LCS, Microsoft Azure, MS D365 F&O: Modern POS and Cloud
    • Udział w realizacji projektów w obszarach Finansów / Sprzedaży / Zakupów / Detalu / Logistyki / WMS

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Możliwość pracy z najlepszymi platformami i rozwiązaniami technologicznymi
    • Bycie częścią zespołu ekspertów, zaangażowanego w projektowanie i wdrażanie kluczowych procesów dla organizacji
    • Pracę w kulturze optymalizacji i odpowiedzialności, z ludźmi, którzy pasjonują się tym, co robią
    • Możliwość rozwoju kompetencji
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń, w tym prywatną opiekę medyczną i kartę sportową.
    • Możliwość pracy zdalnej

    Check similar offers

    SAP Logistics Manager MM/SD (with German)

    New
    Bytamic Solutions
    7.63K - 9.66K USD
    Poznań
    Fully remote
    SAP MM
    SAP SD
    SAP HANA

    SAP Hana Developer (mid/senior)

    New
    Tata Consultancy Services
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    Fully remote
    SQL
    SAP HANA
    Jenkins

    Specjalista ds. Rozwoju Technologiczno-Biznesowego

    New
    Alior Bank SA
    Warszawa
    UML
    REST