• Job offers
  • Ekspert ds. raportowania i zgodności w obszarze IT
    New
    Other

    Ekspert ds. raportowania i zgodności w obszarze IT

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Enterprise Architect

      nice to have

    Job description

    Online interview

    Twój zakres obowiązków:

    • nadzór i koordynacja przeglądów w ramach obszaru infrastruktury IT,
    • monitorowanie oraz raportowanie KPI i SLA,
    • przygotowywanie raportów na potrzeby organów zewnętrznych,
    • prowadzenie dokumentacji związanych z komponentami infrastruktury IT w dedykowanych systemach,
    • weryfikacja i nadzór na umowami z dostawcami zewnętrznymi usług i komponentów infrastruktury IT,
    • udział w projektach związanych z rozwojem infrastruktury IT.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: informatyka,
    • doświadczenie związane z monitorowaniem i raportowaniem poziomów usług IT w instytucjach finansowych
    • znajomość regulacji zewnętrznych dla IT w tym KNF i DORA,
    • doświadczenie w zarządzaniu umowami z obszaru ICT,
    • doświadczenie w koordynacji procesów cross-departamentowych wewnątrz dużej organizacji,
    • wiedza techniczna dotycząca rozwiązań w obszarze infrastruktury IT,
    • samodzielność w działaniu, zaangażowanie i odpowiedzialność,
    • umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności komunikacyjne,
    • chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych;
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Mile widziane:

    • znajomość aplikacji Enterprise Architect.

    To oferujemy:

    • praca w stabilnej organizacji będącej częścią jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,
    • praca w modelu hybrydowym (1 dzień z biura),
    • prócz wynagrodzenia podstawowego – system premiowy,
    • dostęp do platformy benefitowej (m.in. karnet sportowy, opieka medyczna, dofinansowania do wypoczynku, rabaty i wiele innych),
    • platforma wellbeingowa (webinary, podcasty, czat ze specjalistami itp.),
    • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
    • zniżki na produkty ubezpieczeniowe Warty,
    • różnorodne szkolenia wewnętrzne (online).

    Check similar offers

    Senior On Prem Migration Specialists

    New
    Kolomolo
    Fully remote
    network configuration
    VMware
    DC architectures

    Senior Salesforce Engineer

    New
    501+
    5.3K - 6.3K USD
    Fully remote
    Salesforce Commerce
    Salesforce Sales
    Salesforce Marketing

    O365 Engineer

    New
    Link Group sp. z o.o.
    5.87K - 6.29K USD
    Fully remote
    SharePoint Online
    Microsoft O365
    Communication

    Senior Infrastructure Engineer