• Job offers
    VlogIT

    5 084 - 6 610 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Test Automation

      advanced

      C#

      advanced

      frontend testing

      regular

      Unit Testing

      regular

      backend testing

      regular

      Selenium

      junior

    Job description

    Online interview
    Friendly offer

    Zadania:

    • Tworzenie, implementacja i utrzymanie testów automatycznych z użyciem C#, Selenium, xUnit/nUnit, SpecFlow/Playwright, SQL, SQL Server
    • Planowanie i estymacja testów automatycznych
    • Analiza wymagań biznesowych przy współpracy z analitykami i product ownerem (Scrum)

    Oczekiwania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze testów automatycznych wykorzystaniem C#
    • Znajomość obszarów testowania backendu, frontendu i bez danych (znajomość SQL, SOAP, testów API, protokołu HTTP)
    • Doświadczenie w pracy z Visual Studio
    • Znajomość xUnit, nUnit
    • Praktyczne doświadczenie w pracy w Scrum (planowanie prac, testowanie przyrostów)
    • Przynajmniej dobra znajomość języka polskiego (praca w języku polskim)
    • Mile widziane certyfikaty ISTQB, doświadczenie w pracy Selenium, SpecFlow/Microsoft Playwright, Azure DevOps
    • Mile widziane doświadczenie w obszarze finansów/bankowości/fintech

    Oferujemy:

    • Umowa B2B w tzw. outsourcingu (120-150 zł + VAT za godzinę). Nie szukamy kogoś „na projekt” i kilka miesięcy. Szukamy członków zespołu na lata, którzy rozwiną swoje skrzydła i indywidualne potrzeby
    • Praca zdalna z wizytami w biurze (centrum Warszawy) maksymalnie dwa razy w miesiącu
    • Płaska struktura, swobodna atmosfera pracy
    • Elastyczne godziny pracy, brak nadgodzin
    All offersWarszawaTestingProgramista Testów (C#)

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez VlogIT Sp. z o.o. w celach rekruta...more

    Check similar offers

    Tester manualny (accessibility testing)

    New
    makeitright
    2.14K - 2.56K USD
    Poznań
    Fully remote
    SQL
    WCAG

    Test Automation Engineer (Accessibility product houses)

    New
    Sigma Software
    3.18K - 3.69K USD
    Kraków
    Fully remote
    Automated Testing
    JavaScript
    Playwright

    Middle QA Engineer for Payments Team

    New
    GR8 Tech
    Undisclosed Salary
    Łódź
    Fully remote
    Ukrainian