• Job offers

    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Spring Boot

      master

      Hibernate

      master

      Spring Security

      advanced

      REST

      advanced

      Git

      advanced

      Wzorce Projektowe

      advanced

      MySQL

      advanced

      Maven

      regular

      Handlebars

    Job description

    Online interview
    Friendly offer

    UpMenu to globalna firma dostarczająca innowacyjne narzędzia e-commerce dla branży gastronomicznej. Dynamicznie rozwijamy się w wysoce konkurencyjnym środowisku w Polsce i na rynkach globalnych.

    Szukasz nowych wyzwań w programowaniu Java? Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj z nami globalną platformę UpMenu!

    Twoje zadania:

    • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności (70%)
    • Identyfikacja i naprawa błędów (30%)
    • Rozwijanie REST API
    • Integracja z systemami płatności (Stripe, PayPal, PayU, Adyen)
    • Integracja z systemami sprzedażowymi (m.in. Foodsoft, POS Bistro, X2, Simple Gastronomy, Stava, Wolt, Uber, Stuart, Glovo)

    Nasze oczekiwania:

    • 5 lat doświadczenia w programowaniu w języku Java (wersje 11/17)
    • Znajomość technologii i narzędzi:
    • Spring Boot
    • Hibernate
    • Spring Security
    • REST
    • Git, GitFlow
    • Wzorce projektowe
    • Maven
    • MySQL
    • Handlebars
    • Podstawowa znajomość metodyki Scrum
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Chęć rozwoju i nauki nowych technologii

    Mile widziane:

    • Znajomość:
    • GitLab i CI/CD
    • SDLC (Software Development Life Cycle)
    • React/Node.js
    • DevOps
    • JUnit/Mockito
    • Google Cloud Platform (w tym BigQuery)
    • Kibana/Elasticsearch
    • Doświadczenie w technologiach frontendowych: jQuery, JavaScript, Ajax, Node.js, React
    • Umiejętność pracy w Scrum w sprintach
    • Doświadczenie w pracy z JIRA
    • Znajomość zasad Clean Code

    Co możemy Ci zaproponować? :

    • Elastyczną formę zatrudnienia: umowę o pracę lub B2B.
    • Wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności: 16 000 - 20 000 + VAT B2B
    • Płatne dni wolne (26 dni), również na B2B.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Intellij Ultimate + Github Copilot jako AI Assistant
    • Pracę z najnowszymi technologiami.
    • Profesjonalny software development, scrum, code reviews, tygodniowe sprinty, daily release.
    • Bliska współpraca z Tech Leadem.
    • Realny wpływ na rozwój produktu, z którego co miesiąc korzysta kilka milionów użytkowników.
    • Pracuj gdzie chcesz: zdalnie (full remote) lub stacjonarnie w naszym biurze w Łodzi (ul. Struga 78).
    • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy (jesteśmy kameralną, 30-osobową organizacją).
    • Opiekę medyczną - pakiet premium.

    Kilka Faktów o UpMenu:

    • Jesteśmy firmą produktową (nie jesteśmy software house).
    • Rozwijamy jeden product SaaA - globalną platformę e-commerce do zamówień online.
    • Mamy klientów w 30+ krajach. Działamy stabilnie od 2008 roku.
    • Korzystamy z najnowszych technologii i cały czas się rozwijamy.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk “Aplikuj”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    www.upmenu.com

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Tastysoft sp. zo.o z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 85/87/8 P. Xi(dalej ...more

    Check similar offers

    Fullstack with Java

    New
    Antal Sp. z o.o.
    5.23K - 6.98K USD
    Kraków
    Fully remote
    Angular
    Java
    SQL

    Backend Engineer with Kafka

    New
    DevsData LLC
    9.2K - 9.5K USD
    Warsaw
    Fully remote
    Kafka
    Java
    Spring

    Senior Java/Spring Developer

    New
    Bespokesoft
    4.49K - 6.23K USD
    Fully remote
    Spring