• Job offers
  • Specjalista Helpdesk
    New
    Support

    Specjalista Helpdesk

    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Microsoft Office

      master

      system operacyjny Windows

      master

    Trineo oferuje usługi informatyczne w zakresie rozwoju i testowania oprogramowania, zgodnie z najlepszymi standardami IT, dla klientów z różnych branż w USA i Europie. Oprócz usług rozwoju oprogramowania zapewniamy wewnętrzną jakości poprzez nasz dedykowany zespół testerów manualnych i automatycznych, a także wsparcie zarządzania projektami.

    Zatrudnimy

    Specjalistę Helpdesk

    Warszawa

    Twoje zadania :

    • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników.
    • Instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania oraz sprzętu komputerowego.
    • Wsparcie zdalne i bezpośrednie dla pracowników firmy.
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz raportowanie incydentów.
    • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości działania systemów IT.
    • Zarządzanie logistyką sprzętu IT, w tym jego dystrybucją, konserwacją i inwentaryzacją.
    • Monitorowanie stanu technicznego sprzętu oraz planowanie jego wymiany lub naprawy.
    • Obsługa contact center, w tym przyjmowanie zgłoszeń, udzielanie informacji oraz rozwiązywanie problemów klientów.

    Nasze wymagania :

    • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz pakietu Microsoft Office.
    • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista.
    • Znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność zarządzania sprzętem IT oraz doświadczenie w logistyce będzie dodatkowym atutem.

    Co oferujemy ?

    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Kartę Multisport
    • Program poleceń
    • 24 dni bezpłatnego urlopu w ramach umowy B2B

    Check similar offers

    IT Support

    New
    Connectis
    2.49K - 3.74K USD
    Mszczonów
    IFIX
    Ethernet/IP
    Microsoft 365

    IT Analyst with German

    New
    DCG
    1.52K - 1.64K USD
    Fully remote
    German
    English
    MS Office

    Application Support Specialist with German

    New
    Eviden
    Fully remote
    Microsoft Windows
    Linux OS
    ITIL

    Application Support Specialist