• Job offers
  • Product Delivery Consultant
    New
    Other

    Product Delivery Consultant

    4 484 - 5 730 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote
    The Software House

    Jesteśmy polską firmą programistyczną specjalizującą się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Tworzymy rozwiązania dla klientów z całego świata. Na rynku działamy od 2012 roku. Dołącz już dziś do najlepszego Software House’u w Polsce! 🚀

    Company profile

    Tech stack

      English

      advanced

      Product Management

      advanced

      Consulting

      advanced

      Team Leadership

      advanced

    Job description

    Online interview

    The Software House to jedna z najlepiej ocenianych (Clutch.co) i najszybciej rosnących firm programistycznych w Europie (Financial Times 1000). Tworzymy firmę, którą kochają klienci – większość z nich zostaje z nami na lata, a 95% z nich poleca nas jako godnego zaufania partnera technologicznego.

    Obecnie poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. zarządzania produktem cyfrowym, który potrafi działać w zróżnicowanych środowiskach biznesowych i jest gotów stawić czoła wyzwaniom w dynamicznie rozwijających się projektach. Szukamy osoby, która potrafi prowadzić zespoły, proponować innowacyjne rozwiązania oraz ma doskonałe zdolności analityczne.

    Miejsce pracy:

    • możliwość pracy w pełni zdalnej, z dowolnego miejsca w Polsce :)
    • Gliwice - ul. Dolnych Wałów 8
    • Warszawa, ul. Twarda 18

    Wynagrodzenie:

    • B2B: 18 000 - 23 000 zł + VAT

    Od Ciebie oczekujemy:

    • minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu produktem cyfrowym
    • praktycznej znajomości cyklu rozwoju produktu
    • biegłej znajomości języka angielskiego (C1+) - warunek konieczny
    • dobrego zrozumienia różnych modeli biznesowych
    • doświadczenia w pracy z firmami na różnych etapach rozwoju – start-upy, scale-upy i przedsiębiorstwa
    • znajomości technologii na poziomie umożliwiajacym skuteczną komunikację z zespołami deweloperskimi
    • zdolności analitycznych oraz umiejętności rozwiązywania problemów
    • umiejętności efektywnej współpracy z osobami na wszystkich szczeblach organizacji
    • gotowości do podróży służbowych i osobistych spotkań z klientami
    • podstawowego zrozumienia procesów sprzedażowych

    Zakres obowiązków:

    • uczestnictwo lub prowadzenie rozmów Discovery oraz warsztatów z klientami
    • kwestionowanie pomysłów produktowych zgłaszanych przez naszych klientów
    • proponowanie najlepszych rozwiązań na każdym etapie cyklu rozwoju produktu
    • kierowanie przygotowaniem propozycji dla projektów rozwoju produktu
    • aktywne poszukiwanie możliwości projektowych wśród istniejących klientów
    • proponowanie kompetencji zespołu produktowego na początku nowego projektu
    • definiowanie nowych ofert usług TSH we współpracy z liderami (zwłaszcza w obszarze Product Ideation i Product Design)

    Co oferujemy:

    • pracę w atmosferze zaufania i otwartości na feedback, dużo elastyczności w działaniu i możliwości wdrażania własnych pomysłów
    • najwyższej klasy sprzęt, a także wszystkie potrzebne subskrypcje i narzędzia
    • prywatną opiekę medyczną w LUX MED obejmującą także stomatologię
    • opiekę psychologiczną w HearMe

    Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations Functional Consultant

    New
    DCV Technologies
    6.49K - 8.66K USD
    Fully remote
    Dynamics

    Senior Citrix Engineer - Citrix Virtualization Platform Management

    New
    Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Łódź
    Fully remote
    Citrix Hypervisor
    Citrix Virtual Aps
    Virtualization

    Talend Developer

    New
    Hirexa
    Fully remote
    ETL
    Talend
    data migration

    Senior Technical Writer with experience in the Retail sector

    New
    N-iX
    2.4K - 3.4K USD
    Kraków
    Fully remote
    Agile
    Confluence
    MadCap

    Senior Solution Architect

    New
    SCALO
    6.98K - 7.72K USD
    Wrocław
    Fully remote
    Microsoft