• All offersKrakówAdminT Business - Presales Engineer- Networking
    T Business - Presales Engineer- Networking
    New
    Admin
    T-Mobile Polska S.A.

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Jesteśmy firmą technologiczną i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Udostępniamy na rynku 5G, oferujemy najlepsze usługi mobilne, a dzięki wielu Data Center zapewniamy liczne usługi ICT. Oferujemy usługi z zakresu rozwiązań cloud oraz cybersecurity.

    Company profile

    Tech stack

      English

      advanced

      Cisco

      regular

      Palo Alto

      regular

      Juniper

      regular

      LAN

      regular

      Wlan

    Job description

    offer-banner

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • projektowanie rozwiązań ICT dla Klientów rynku biznesowego.
    • Specjalizacja w projektowaniu rozwiązań sieciowych takich jak SDWAN-y, IPVPN-y, WiFi, LAN.
    • Wsparcie zespołów sprzedażowych oraz wdrożeniowych
    • Weryfikacja zapisów zapytań ofertowych, przygotowywanie części technicznych ofert oraz wycen,
    • Przeprowadzanie dla Klientów POC oferowanych Produktów,
    • Aktywna współpraca z Producentami oferowanych przez firmę rozwiązań sieciowych, Dystrybutorami oraz Klientami Firmy,
    • Prowadzenie prezentacji technicznych.

    W realizacji zadań pomoże Ci:

    • Wykształcenie wyższe, kierunki: sieci komputerowe, informatyka, telekomunikacja lub pokrewne
    • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w merytorycznym wsparciu sprzedaży w zakresie infrastruktury sieciowej (Cisco, Juniper, HPe/Aruba, Extreme Networks) oraz bezpieczeństwa sieci (Fortinet, Palo Alto, Juniper, Cisco),
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu sieci LAN, WLAN
    • Certyfikaty potwierdzający kompetencję sieciowe
    • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
    • Samodzielność i odpowiedzialność,
    • Komunikatywność i obowiązkowość,
    • Bardzo dobra organizacja pracy.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Nasza oferta dla Ciebie:

    T-Business to nasze innowacyjne, całościowe podejście do rynku enterprise. Łączy ono najlepsze kompetencje T-Mobile i T-Systems, aby dostarczać wysokiej jakości rozwiązania dla klientów finansowych, wspierając ich rozwój i cyfrową transformację.

    Tryb współpracy: Hybryda z biura regionalnego

    Benefity

    • Pakiety sportowe, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie – na preferencyjnych warunkach
    • Możliwość udziału w rozwojowych webinarach, Festiwalu Rozwoju, dostęp do platform szkoleniowych
    • Bezpłatne miejsce parkingowe i siłownia przy biurze na Marynarskiej, sprzęt służbowy i telefon z ofertą bez limitu (także do użytku prywatnego), specjalna oferta na produkty T-Mobile, a także zniżki od naszych partnerów
    • Magentowa współpraca to także: imprezy firmowe, konkursy wewnętrzne, programy wellbeingowe i wolontaryjne, program poleceń pracowniczych Znam Talent, inicjatywy sportowe, grupy pracownicze DE&I

    All offersKrakówAdminT Business - Presales Engineer- Networking

    Check similar offers

    Administrator Systemów Informatycznych

    New
    Fiberhost
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Fully remote
    Git
    Python
    Zabbix

    Kubernetes Administrator

    New
    BNP Paribas SA oddział w Polsce
    Undisclosed Salary
    Kraków
    English
    Kubernetes
    OpenShift

    Administrator Aplikacji

    New
    Asseco Data Systems
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Fully remote
    Bash