• Job offers
  • Senior UX Designer - OnePortal
    New
    UX/UI

    Senior UX Designer - OnePortal

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid
    T-Mobile Polska S.A.

    Jesteśmy firmą technologiczną i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Udostępniamy na rynku 5G, oferujemy najlepsze usługi mobilne, a dzięki wielu Data Center zapewniamy liczne usługi ICT. Oferujemy usługi z zakresu rozwiązań cloud oraz cybersecurity.

    Company profile

    Tech stack

      UX

      advanced

      Figma

      advanced

      Sketch

      advanced

      Adobe XD

      advanced

    Job description

    offer-banner

    Stanowisko

    Opis stanowiska

    • Odpowiedzialność za stworzenie standardu intuicyjnego interfejsu użytkownika (UI) dla biznesu
    • Tworzenie i optymalizacja interfejsów użytkownika (UI) dla portalu B2B, zgodnych z najlepszymi praktykami UX
    • Badanie potrzeb użytkowników w Europie i analiza ich zachowań w celu tworzenia intuicyjnych rozwiązań
    • Prototypowanie i projektowanie makiet oraz wireframów dla nowych funkcji platformy
    • Ścisła współpraca z analitykami biznesowymi, deweloperami i projektantami UI
    • Testowanie rozwiązań z użytkownikami końcowymi w Europie i iteracja projektów na podstawie ich feedbacku
    • Uczestnictwo w procesie badania i analizy rynku w Europie w celu identyfikacji trendów i nowych technologii UX

    Wymagania

    • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku UX Designer
    • Doświadczenie w pracy nad projektami B2B, szczególnie portalami samoobsługowymi
    • Znajomość narzędzi do prototypowania (np. Figma, Sketch, Adobe XD)
    • Umiejętność prowadzenia badań UX i analizy danych użytkowników
    • Doskonałe zrozumienie zasad projektowania responsywnych interfejsów
    • Umiejętność pracy w zespole międzynarodowym, z bardzo dobrą komunikacją w języku angielskim
    • Samodzielność, kreatywność i umiejętność proponowania innowacyjnych rozwiązań

    Oferujemy

    • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
    • Możliwość współpracy z ekspertami z różnych krajów Europy
    • Praca nad nowoczesną platformą z możliwością wpływu na strategię i rozwój projektu
    • Szkolenia i rozwój zawodowy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

    Jeśli jesteś pasjonatem UX i chcesz tworzyć rozwiązania, które ułatwią życie przedsiębiorcom w całej Europie, czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Check similar offers

    Mid Digital UX/UI Designer

    New
    Commerce-UI
    3.01K - 4.26K USD
    Białystok
    Fully remote
    English
    Polish
    Design

    Remote 3D Artist / Interior Designer

    New
    Antal Sp. z o.o.
    Fully remote
    3D
    English
    Adobe Photoshop

    UX/UI Designer

    New
    Aplikacje Krytyczne
    2K - 3.51K USD
    Fully remote
    UX Research
    Design System
    UX Design