• Job offers
  • All offersWarszawaPMProgram Manager - One Portal Team
    Program Manager - One Portal Team
    New
    PM
    T-Mobile Polska S.A.

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Jesteśmy firmą technologiczną i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Udostępniamy na rynku 5G, oferujemy najlepsze usługi mobilne, a dzięki wielu Data Center zapewniamy liczne usługi ICT. Oferujemy usługi z zakresu rozwiązań cloud oraz cybersecurity.

    Company profile

    Tech stack

      Project Management

      advanced

      Program Management

      advanced

      Jira

      advanced

      Confluence

      advanced

      Agile

      advanced

    Job description

    Online interview

    Lokalizacja: Warszawa, Marynarska 12

    Forma współpracy: B2B Direct

    Tryb współpracy: Hybrydowo (2 dni w tygodniu w biurze)

    Rekrutacja online!

    Zapraszamy Cię do pracy w międzynarodowym zespole SCRUMowym odpowiedzialnym za portal ecommerce i selfcare dla klientów biznesowych. Zajmiesz się zadaniami związanym z zarządzaniem dostarczania tego rozwiązania dla sieci T-Mobile w Europie.

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • Planowanie i zarządzanie złożonym projektem polegającym na wdrażaniu rozwiązania w międzynarodowej organizacji
    • Współpraca z interesariuszami biznesowo-technicznymi, reprezentowanie projektu do całej organizacji, w tym przygotowanie raportów, prezentacji, harmonogramów i statusów prac
    • Nadzór nad terminową realizacją zadań w tym koordynacja i monitorowanie postępów prac zarówno w zespole do którego dołączysz, jak i kluczowych zadań u klientów, które są krytyczne dla wdrożenia
    • Dbanie o zależności projektowe, zarządzanie wymaganiami, ryzykiem oraz odpowiednią komunikację
    • Doskonała komunikacja z interesariuszami projektu w Polsce i Europie

    W realizacji zadań pomoże Ci:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów w branży telekomunikacyjnej / IT / technologicznej
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, organizacji pracy własnej i koordynacji prac zespołów
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i na piśmie
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w dużej międzynarodowej korporacji
    All offersWarszawaPMProgram Manager - One Portal Team

    Check similar offers

    Multimodal Generative AI Project Manager

    New
    Holisticon Connect
    3.94K - 5.59K USD
    Fully remote
    cross-functional projects
    digital content strategy
    tech performance analysis

    Program Manager

    New
    Altimetrik Poland
    6.36K - 7.5K USD
    Fully remote
    Confluence
    English
    Jira

    Senior Project Manager

    New
    VML Enterprise Solutions
    5.09K - 6.61K USD
    Poznań
    Fully remote
    Kanban