• Job offers
  • All offersWarszawaPMMarket Product Manager
    Market Product Manager
    New
    PM
    T-Mobile Polska S.A.

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Jesteśmy firmą technologiczną i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Udostępniamy na rynku 5G, oferujemy najlepsze usługi mobilne, a dzięki wielu Data Center zapewniamy liczne usługi ICT. Oferujemy usługi z zakresu rozwiązań cloud oraz cybersecurity.

    Company profile

    Tech stack

      English

      advanced

      WAN

      regular

      LAN

      regular

      Product Management

    Job description

    offer-banner

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • Wdrażanie nowych produktów oraz zarządzanie aktualnym portfolio produktowym
    • Analiza rynku
    • Analiza potrzeb Klientów
    • Udział w spotkaniach z Klientami
    • Współpraca z dostawcami technologii
    • Wspieranie działań marketingowych przy przygotowywaniu materiałów komunikacyjnych
    • Współpraca z innymi działami firmy, grupą Deutsche Telekom i partnerami zewnętrznymi

    W realizacji zadań pomoże Ci:

    • Znajomość technologii służących do wdrażania sieci WAN, LAN, zdalnego dostępu
    • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów z Klientami
    • Orientacja na cel i szukanie najlepszych rozwiązań
    • Doświadczenie w zarządzaniu produktami i projektami
    • Umiejętność prezentacji produktów i zmian produktowych wewnątrz organizacji
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie (B2+)

    Mile widziane:

    • Doświadczenie zawodowe zdobyte w branży telekomunikacyjnej lub firmach consultingowych
    • Doświadczenie w dziale sprzedaży

    Nasza oferta dla Ciebie:

    Nasz zespół zajmuje się wdrażaniem i rozwojem nowoczesnych usług wykorzystujących rozwiązania softwerowego zarządzania (Software Difine) dla rozwiązań, sieci WAN, LAN oraz zdalnego dostępu do zasobów sieciowych od T-Mobile dla rynku biznesowego (B2B)

    Pracujemy w oparciu o podejście Agile, w niewielkim (7-9 osób) zespole otwartym na nowych pracowników, który aktywnie współpracuje z wieloma jednostkami w firmie (Sprzedaż, Obsługa Klienta, Technika, IT). Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą wydajność i bezpieczeństwo sieci u naszych Klientów.

    Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności produktowe i biznesowe, tworzyć produkty bazujące na najnowszych technologiach oraz wpływać na innowacyjność gospodarki - koniecznie dołącz do #TeamMagenta! 😊

    Benefity

    • Pakiety sportowe, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie – na preferencyjnych warunkach
    • Możliwość udziału w rozwojowych webinarach, Festiwalu Rozwoju, dostęp do platform szkoleniowych
    • Bezpłatne miejsce parkingowe i siłownia przy biurze na Marynarskiej, sprzęt służbowy i telefon z ofertą bez limitu (także do użytku prywatnego), specjalna oferta na produkty T-Mobile, a także zniżki od naszych partnerów
    • Magentowa współpraca to także: imprezy firmowe, konkursy wewnętrzne, programy wellbeingowe i wolontaryjne, program poleceń pracowniczych Znam Talent, inicjatywy sportowe, grupy pracownicze DE&I

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    • Biorąc udział w naszych rekrutacjach możesz liczyć na uczciwość i transparentność. Dokładnie i sprawiedliwie rozważamy każdą kandydaturę, bez wyjątku. Dla nas nie ma znaczenia Twoja rasa, kolor skóry, Twoja orientacja seksualna, tożsamość płciowa, pochodzenie, niepełnosprawność, poglądy, wygląd, czy religia, która wyznajesz.
    • Liczą się tylko Twoje kompetencje.
    • Gwarantujemy Ci także, że uczestnicząc w rekrutacjach do #MagentaTeam zawsze otrzymasz informacje zwrotną!
    • Wyślij swoje CV – pamiętaj, aby zawrzeć w nim informacje na temat kompetencji, których poszukujemy (znajdziesz je w sekcji W REALIZACJI ZADAŃ POMOŻE CI).
    • Zadzwonimy do Ciebie, żeby opowiedzieć Ci więcej o zakresie zadań w tej roli oraz sprawdzić najważniejsze dla nas kryteria.
    • Zaprosimy Cię na spotkanie - to idealny moment aby zweryfikować wzajemne oczekiwania i poznać się. Chętnie dowiemy się co Cię motywuje, posłuchamy o Twoich sukcesach i oczekiwaniach względem nowych wyzwań. Podczas rozmowy dowiesz się więcej o naszej firmie, zespole oraz zadaniach, które dla Ciebie przygotowaliśmy rozmawiając z liderem/-ką lub kolegami/-żankami z zespołu.
    • Udało się ? Witaj w T-Mobile! Otrzymasz od nas dostęp do platformy onboardingowej gdzie podasz swoje dane do umowy i dowiesz się więcej o firmie. Otrzymasz także wszelkie niezbędne informacje dot. pierwszego dnia i bezpośredni kontakt do swojego przełożonego/-j lub opiekuna/-ki.

    Witaj w #MagentaTeam

    All offersWarszawaPMMarket Product Manager

    Check similar offers

    IT Project Manager

    New
    Fast White Cat
    3.05K - 3.56K USD
    Fully remote
    Project Management
    Scrum
    Jira

    Product Owner

    New
    SCALO
    5.13K - 6.41K USD
    Katowice
    Fully remote
    Jira
    Confluence

    Product Manager

    New
    Szkoła w Chmurze

    Product Manager for Card Services in CEE

    New
    PayU S.A.