• Job offers
  • Technical Support Specialist
    New
    Support

    Technical Support Specialist

    Wrocław
    1 835 - 2 011 USDNet/month - B2B
    1 583 - 1 684 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Jira

      regular

      HubSpot

    Technical Support Specialist w SmartLunch odpowiada za pełnienie roli pierwszej linii wsparcia, efektywnie koordynując komunikację między Działem Customer Support, Sprzedażą, Wdrożeniami, Działem Rozwoju Biznesu a zespołem technicznym. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym ogniwem w zapewnianiu szybkiego, profesjonalnego i kompleksowego wsparcia technicznego dla naszych użytkowników.

    Jeśli jesteś pasjonatem technologii, świetnie komunikujesz się z innymi oraz jesteś gotowy do aktywnego uczestnictwa w doskonaleniu naszych produktów i usług, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Technical Support Specialist w SmartLunch.

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Zatrudnienie na podstawie wybranej przez Ciebie formy współpracy: umowę o pracę (6300-6700 brutto) lub B2B (7300-8000 netto)
    • Narzędzie potrzebne do pracy (komputer Mac/PC i potrzebne urządzenia peryferyjne)
    • Benefit SmartLunch — codzienne dofinansowanie posiłków w pracy
    • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia pakietu o Twoich bliskich
    • Kartę sportową
    • Indywidualny budżet szkoleniowy na Twój rozwój (np. szkolenia, konferencje, studia podyplomowe)
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
    • Dodatkowy, płatny dzień wolny z okazji urodzin
    • Biuro w pięknej zielonej okolicy (z parkingiem), a w nim chillroom wyposażony w piłkarzyki, konsolę i mnóstwo planszówek
    • Elastyczne godziny pracy (umówiliśmy się, że każdy z nas powinien rozpocząć pracę do godziny 10:00)
    • Pracę w systemie hybrydowym (w tygodniu 3 dni z biura, w pozostałe dwa dni możesz skorzystać z home office)
    • Udział w spotkaniach integracyjnych
    • Premię za polecenie kandydatów do pracy

    Twoje zadania:

    ·      Rozwiązywanie problemów związanych z błędami systemowymi i obsługą aplikacji

    ·      Aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu zgłoszeń technicznych od klientów

    ·      Zapewnienie klarownej komunikacji z Działem Customer Support w celu zrozumienia i skutecznego rozwiązania problemów klientów

    ·      Bezpośredni kontakt z klientami jako przedstawiciel działu wsparcia systemowego

    ·      Wyjaśnianie, obsługa i pozyskiwanie dodatkowych informacji od klientów w celu zrozumienia ich potrzeb i problemów

    ·      Dodawanie zgłoszeń do systemu JIRA oraz dbanie o kompletność i precyzję wszystkich niezbędnych informacji

    ·      Monitorowanie postępu rozwiązywania zgłoszeń i aktualizacja informacji dla Działu Customer Support oraz klientów

    ·      Aktywne uczestnictwo w spotkaniach z Działem Produktu w celu zrozumienia najnowszych funkcji, aktualizacji i zmian w produktach SmartLunch

    ·      Identyfikacja obszarów, w których można usprawnić procesy wsparcia technicznego

    ·      Przygotowywanie dokumentów oraz raportów (Redash) na zamówienie innych działów

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    ·      Minimum rocznego doświadczenia w obszarze wsparcia technicznego lub obsługi klienta

    ·      Znajomości narzędzi do zarządzania zgłoszeniami (np. JIRA, HubSpot)

    ·      Umiejętności skutecznej komunikacji zarówno z klientami, jak i zespołem technicznym

    ·      Zainteresowania  i  chęci  poszerzania  wiedzy  z  zakresu  tworzenia i utrzymania produktów IT

    ·      Znajomości SQL oraz technologii internetowych

    ·      Umiejętności posługiwania się językiem angielskim na poziomie minimum B1

    Jak będzie wyglądał proces rekrutacji?

    1. Poznajmy się - rozmowa telefoniczna z HR

    2. Zadanie związane ze stanowiskiem

    3. Spotkanie z HR, Managerem Działu i Product Managerem (online lub offline)

    4. Feedback dotyczący rekrutacji

    Check similar offers

    Junior ITSM Support Specialist

    New
    Demant
    Undisclosed Salary
    Szczecin
    ServiceNow

    Configuration Technician

    New
    DTiQ Poland SP. z o.o.
    Fully remote
    Microsoft Windows
    Customer Support

    IT Customer Success Specialist (język angielski)

    New
    CodeTwo - HRejterzy
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    Fully remote
    Angielski
    IT Support
    Active Directory

    Senior IT Specialist

    New
    45Avenue