• Job offers
  • All offersWrocławSupportMobilny Serwisant Automatów
    Mobilny Serwisant Automatów
    New
    Support
    SmartLunch

    Wrocław
    1 525 - 1 855 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Windows

      master

      Linux

      master

    Job description

    Twój zakres obowiązków

    • Instalacja nowych automatów na terenie całej Polski u klientów
    • Odbiór automatów od klientów oraz ich relokacja
    • Przeprowadzanie napraw i serwisu automatów bezpośrednio u klientów
    • Konfiguracja prostych urządzeń sieciowych, takich jak routery, np. w trybie WISP, w celu zapewnienia dostępu do Internetu dla automatów
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych z urządzeniami, zarówno sprzętowych, jak i związanych z oprogramowaniem
    • Wsparcie klientów w zakresie podstawowych problemów technicznych dotyczących automatów
    • Współpraca z drugą linią wsparcia (stacjonarnie w biurze) w celu rozwiązywania bardziej zaawansowanych problemów

    Nasze wymagania

    • Znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows na poziomie podstawowym
    • Umiejętność diagnozowania problemów IT oraz znajomość systemów liczbowych (binarny, szesnastkowy)
    • Podstawowa znajomość konfiguracji sieci (np. ustawienia routerów, tryb WISP)
    • Doświadczenie w pracy mobilnej i gotowość do wyjazdów służbowych (nawet do 5 dni w tygodniu)
    • Czynne prawo jazdy kategorii B
    • Gotowość do pracy w terenie na obszarze całej Polski
    • Umiejętność pracy samodzielnej, dobra organizacja czasu oraz odpowiedzialność

    Mile widziane

    • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń mechanicznych lub elektrotechnicznych

    To oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem 6000-7300 zł brutto
    • Komfortowe warunki i nowoczesne narzędzia pracy (służbowy laptop, monitor, telefon służbowy)
    • Pakiet benefitów: SmartLunch - dofinansowanie do posiłków w pracy, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz indywidualny budżet szkoleniowy
    • Dodatkowy płatny dzień urlopu na świętowanie urodzin i godziny urlopowe na udział w wolontariacie
    • Możliwość zapraszania kolejnych osób do zespołu i uzyskiwania premii za polecenia nowych pracowników
    • Udział w spotkaniach integracyjnych i eventach firmowych
    All offersWrocławSupportMobilny Serwisant Automatów

    Check similar offers

    IT Tools Consultant

    New
    SellWise Szymon Negacz Sp.k
    2.54K - 3.05K USD
    Gliwice
    Fully remote
    SAP
    CRM
    PM

    Site Reliability Engineer (SQL+Azure)

    New
    IN Team
    3.42K - 5.13K USD
    Fully remote
    SQL
    VMware
    Azure

    Tech Solutions Specialist with German

    New
    Cognizant
    Undisclosed Salary
    Kraków
    English