• Job offers
    AI/ML
    Sii

    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    B2B, Mandate
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Machine Learning

      junior

      pytest

      junior

      Pandas

      junior

      Python

      junior

      Git

      nice to have

      CI/CD

      Data analysis

      Azure

      Flask

      FAST API

    Dołącz do zespołu Machine Learning w Internal IT jako Developer AI/ML.

    W Internal IT w pełni wykorzystasz swój potencjał jako jeden z grona specjalistów, którzy rozwijają oraz utrzymują ponad 100 aplikacji i wpływają na pracę 8000 użytkowników.

    Nasz zespół zajmuje się tworzeniem rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Jako Developer AI/ML będziesz odpowiadać za projektowanie, implementację i optymalizację modeli, które wspierają kluczowe procesy biznesowe w Sii. Z nami będziesz miał wpływ na rozwój Sii oraz szansę na udział w rozwojowych projektach, wymianę wiedzy ze specjalistami w swojej dziedzinie oraz wybór wielu ścieżek kariery.

    Twoje zadania

    • Projektowanie i rozwijanie algorytmów oraz modeli AI/ML
    • Implementacja i utrzymanie modeli w systemach produkcyjnych
    • Analiza danych i optymalizacja procesów uczenia maszynowego
    • Współpraca z zespołami IT i biznesowymi w celu wdrażania rozwiązań AI
    • Przeprowadzanie testów i walidacji modeli

    Wymagania

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku Developer Python, Developer AI/ML lub pokrewnym
    • Znajomość języka programowania Python
    • Praktyczne doświadczenie w pracy z Git, Pandas, PyTest
    • Biegłość w pracy z dużymi zbiorami danych oraz narzędziami do ich przetwarzania i analizy
    • Znajomość metod i algorytmów uczenia maszynowego
    • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

    Mile widziane

    • Mile widziane doświadczenie w pracy z chmurą obliczeniową Azure

    Check similar offers

    Platform Engineer

    New
    Avenga
    7.69K - 8.12K USD
    Poznań
    Fully remote
    AWS
    Docker
    Terraform

    AI/ML Engineer

    New
    BlockWise
    5.09K - 8.9K USD
    Fully remote
    AI
    Python

    Generative AI Platform Owner

    New
    Arla
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    AI
    Data
    Azure