• Job offers
  • IT Infrastructure Administrator
    New
    Admin

    IT Infrastructure Administrator

    Jaroszowiec
    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      VMware

      junior

      LAN

      junior

      MS Windows

      junior

      Linux

      nice to have

    Job description

    Online interview

    Zakres obowiązków

    • Instalacja, administracja serwerów i urządzeń sieciowych
    • Zapewnienie jak najwyższej ciągłości pracy podległych systemów, dbałość o bezpieczeństwo danych
    • Rozwiązywanie problemów z zakresu: środowiska VMware, sprzętu serwerowego, sieciowego i telekomunikacyjnego, systemów operacyjnych Windows, Linux
    • Prowadzenie projektów budowy i modernizacji infrastruktury IT

    Wymagania

    • Praktyczna wiedza z zakresu VMware, LAN, MS Windows, Linux
    • Wykształcenie techniczne
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. podstawowym
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i projektów

    O nas

    CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH

    Centrum Usług Wspólnych Saint-Gobain jest częścią Grupy Saint-Gobain w Polsce, zorientowanym na obsługę korporacyjnych procesów biznesowych w dwóch obszarach: księgowo-podatkowym oraz usług informatycznych.

    W ramach SSC Finance Poland prowadzimy pełną obsługę księgowo-podatkową dla Spółek Saint-Gobain w Polsce i w wybranych krajach Europy, a jako IT Services Poland realizujemy usługi związane z utrzymaniem i rozwojem infrastruktury informatycznej oraz wsparciem pracowników w używaniu technologii IT.

    Dołącz do naszego zespołu!

    Benefity

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, przyjazna atmosfera, doświadczony zespół chętnie dzielący się wiedzą
    • Atrakcyjny system premiowy : premia roczna 15% wynagrodzenia brutto, premie specjalne
    • Szeroki pakiet benefitów:
    1. sponsorowane przez pracodawcę: prywatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny oraz ubezpieczenie na życie, poradnia internetowa, nauka języków obcych
    2. dofinansowane: karnet sportowy, posiłki/ karta lunch, studia podyplomowe
    3. Ponadto: dofinansowanie do wypoczynku, pracowniczy program oszczędnościowy, zniżki pracownicze, imprezy integracyjne, paczki świąteczne, dodatkowe świadczenia socjalne
    • Elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy hybrydowej
    • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy, dostęp do branżowej platformy, lektoraty grupowe i platforma do nauki języków obcych
    • Możliwość pomagania innym w ramach inicjatyw dobroczynnych
    • Dla chętnych- możliwość rozwijania pasji sportowych

    Linux System Engineer z j. angielskim (Product Development Services)

    New
    dmTECH Polska
    4.22K - 7.17K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    Linux
    Bash
    Automation Tools

    Technical Consultant (Microsoft Azure)

    New
    emagine Polska
    5.7K - 5.96K USD
    Warszawa
    Cloud Computing
    O365
    MS SQL

    Windows BI Platform Administrator

    New
    DXC Technology
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Fully remote
    Active Directory
    Network
    Windows Administration