• All offersPoznańERPSpecjalista ds. Wsparcia Comarch ERP Optima (m/k)
    Specjalista ds. Wsparcia Comarch ERP Optima (m/k)
    New
    ERP
    RSM Poland

    Poznań
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Comarch ERP Optima

      advanced

    Job description

    Online interview

    Dołącz do RSM Poland i zostań Specjalistą / Specjalistką ds. Wsparcia Comarch ERP Optima ! ✨

    Szukasz nowych wyzwań zawodowych? ‍ Chcesz mieć realny wpływ na biznes? Dołącz do RSM Poland, czołowej firmy doradztwa i audytu.

    Jeżeli zdecydujesz się zaaplikować, będziesz odpowiedzialny za 💻:

    1. Bieżące wsparcie użytkowników oraz rozwiązywanie problemów:
    • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników systemu ERP;
    • Identyfikowanie i analizowanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemu ERP;
    • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności systemu;
    • Pomoc użytkownikom w codziennej pracy z systemem ERP.

        2. Wprowadzanie modyfikacji:

    • Analiza potrzeb użytkowników i proponowanie modyfikacji systemu;
    • Konfiguracja systemu finansowo-księgowego;
    • Testowanie nowych konfiguracji i rozszerzeń systemowych oraz ich udoskonalanie;
    • Implementacja nowych funkcjonalności oraz dostosowywanie istniejących rozwiązań do specyficznych potrzeb organizacji.

       3.  Inne obowiązki:

    • Analiza i rekomendacja nowych technologii i narzędzi wspomagających pracę i zarządzanie systemem ERP;
    • Koordynowanie działań związanych z migracją danych w przypadku zmian systemowych, migracji z innych systemów;
    • Optymalizacja procesów biznesowych poprzez dostosowanie funkcjonalności ERP;
    • Wsparcie procesu szkoleniowego poprzez: tworzenie i aktualizowanie materiałów szkoleniowych, prowadzenie szkoleń, informowanie o nowych rozwiązaniach w systemie.

    Czego oczekujemy? 👇

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia, zarządzanie, finanse i rachunkowość);
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku na Comarch ERP Optima;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z innymi systemami ERP (preferowane: Symfonia, D365);
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w działach księgowych;
    • Doświadczenie we współpracy z użytkownikami biznesowymi i rozwiązywaniu zgłaszanych przez nich problemów;
    • Znajomość języków programowania oraz baz danych, w szczególności SQL;
    • Znajomość narzędzi do monitorowania i zarządzania systemami ERP;
    • Znajomość procesów biznesowych w obszarze księgowości i finansów;
    • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych;
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w międzynarodowym środowisku pracy.

    Co oferujemy? 💰

    • Zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do preferencji i możliwości - do wyboru m. in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru, koncerty, vouchery na zakupy;
    • Wewnętrzne kursy językowe - zapewniamy dostosowane do umiejętności językowych, bezpłatne kursy z języka angielskiego;
    • Elastyczny czas pracy w godzinach 7:30 – 17:00;
    • Praca hybrydowa - 2 dni pracy zdalnej w tygodniu;
    • Atrakcyjna lokalizacja biura w centrum miasta;
    • Środowisko pracy ceniące sobie wzajemne wsparcie, zaufanie i współpracę;
    • Dostęp do poradni oferującej wsparcie psychologów, dietetyków, psychoterapeutów, pedagogów itp.;
    • Akcje CSR - regularnie uczestniczymy w różnorodnych akcjach prospołecznych. Liczymy także na Twoje zaangażowanie;
    • Owoce w biurze, Pizza Day - w każdy drugi piątek miesiąca oraz inne smaczne niespodzianki;
    • Prezenty świąteczny i upominki na inne okazje;
    • Wyjścia integracyjne, imprezy wewnętrzne, wigilie firmowe, RSM World Day;
    • Firmowe rozrywki sportowe: turniej piłkarski RSM European Football Tournament, drużyny biegowe.

    Proces rekrutacji w RSM Poland:

    ➡️ Etap 1: Złóż aplikację!

    ➡️ Etap 2: Selekcja CV - dokładnie sprawdzimy każdą aplikację i skontaktujemy się z kandydatami, którzy spełniają wymogi zawarte w ogłoszeniu.

    ➡️ Etap 3: Kontakt telefoniczny - umówimy się na krótką rozmowę telefoniczną, aby lepiej się poznać i omówić Twoje doświadczenie ☎️

    ➡️Etap 4: Spotkanie z HR

    ➡️ Etap 5: Spotkanie z Managerem Zespołu

    ➡️ Etap 6: Zatrudnienie / Informacja zwrotna

    Dołącz do RSM Poland i zbuduj z nami swoją przyszłość!

    All offersPoznańERPSpecjalista ds. Wsparcia Comarch ERP Optima (m/k)

    Check similar offers

    Junior IT Consultant & Developer

    New
    HyLogic
    1.78K - 2.54K USD
    Warszawa
    English
    Relational Databases
    Programming

    MS Dynamics 365 Senior Specialist

    New
    CD PROJEKT RED
    Warszawa
    Microsoft 365
    ERP

    SAP Developer (R/3 Sales area) (All Genders)

    New
    Schaeffler Global Services Europe Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    Fully remote
    ABAP OO
    ABAP
    SAP SD

    SAP Security Consultant