• Job offers
  • Junior IT-Security Manager with German
    New
    Security

    Junior IT-Security Manager with German

    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      English

      advanced

      German

      advanced

      Security

      junior

      CVE

      junior

      phishing

      junior

    Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy ponad 100 biur w blisko 50 krajach. Od ponad 30 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym, prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

    W naszej organizacji wiemy, jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą a życiem prywatnym. Zapewniamy naszym pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.

    🤓Junior IT-Security Manager with German

    📍 Wrocław

    Zakres obowiązków

    Obsługa poczty e-mail i zarządzanie nią:

    • Analiza i obsługa podejrzanych wiadomości e-mail (identyfikowanie prób phishingu i podejmowanie odpowiednich działań zapobiegawczych)
    • Monitorowanie i zarządzanie zasobami kwarantanny (klasyfikacja wiadomości)

    Obsługa zgłoszeń związanych z bezpieczeństwem IT:

    • Klasyfikacja i rozwiązywanie zgłoszeń związanych z bezpieczeństwem IT za pośrednictwem wewnętrznego systemu ServiceDesk

    Wsparcie w zakresie zasad i procedur bezpieczeństwa:

    • Pomoc w opracowywaniu, wdrażaniu i egzekwowaniu polityk bezpieczeństwa IT w celu ochrony infrastruktury informatycznej spółki

    Monitorowanie i audyt bezpieczeństwa:

    • Monitorowanie systemów i infrastruktury IT pod kątem zagrożeń
    • Udział w regularnych audytach i ocenach w celu zapewnienia zgodności z polityką bezpieczeństwa IT

    Zapewnienie zgodności z przepisami i podnoszenie świadomości w zakresie bezpieczeństwa IT:

    • Wsparcie we wdrożeniach rozwiązań zgodnych z wymogami i regulacjami prawnymi w zakresie ochrony danych i bezpieczeństwa informacji
    • Promowanie świadomości bezpieczeństwa w organizacji poprzez szkolenia i kampanie uświadamiające

    Poszukiwane kompetencje

    • Wykształcenie co najmniej średnie w kierunku informatyki, technologii informacji lub pokrewnej dziedziny
    • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku
    • Biegła znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
    • Dobre zrozumienie protokołów bezpieczeństwa poczty elektronicznej i technik wykrywania phishingu
    • Doświadczenie z narzędziami do monitorowania bezpieczeństwa i reagowania na incydenty
    • Znajomość wymogów regulacyjnych związanych z ochroną danych i bezpieczeństwem informacji
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły
    • Skuteczne umiejętności komunikacyjne i umiejętność współpracy z innymi zespołami
    • Doświadczenie z systemami i narzędziami do obsługi zgłoszeń dotyczących bezpieczeństwa
    • Znajomość klasyfikacji Common Vulnerabilities and Exposures (CVE) i podstaw oceny podatności

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o UOP lub B2B
    • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
    • Pracę w międzynarodowym zespole
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Doładowania do platformy kafeteryjnej
    • Kartę lunchową
    • Dwa dni dodatkowo wolne w roku (Wielki Piątek, Wigilia)

    Check similar offers

    Vulnerability Management Specialist

    New
    ERGO Technology & Services
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    English
    Vulnerability Management
    Unix

    Cloud Security Architect

    New
    Alior Bank SA
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    AAD
    Microsoft Azure
    Entra ID

    Network Security Engineer

    New
    Link Group
    5.05K - 6.31K USD
    Fully remote
    English
    NGFW
    VPN