• Job offers
  • Starszy Analityk Biznesowo-Systemowy
    New
    Analytics

    Starszy Analityk Biznesowo-Systemowy

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Git

      regular

      Confluence

      regular

      Jira

    Job description

    Analityk

    Klient PKO BP

    Miejsce pracy Hybrydowo/ Warszawa

    Rodzaj zatrudnienia UoP

    Zakres obowiązków

    * W naszym zespole na co dzień:

    • Wspierasz użytkowników aplikacji Jira/Confluence w kwestiach utrzymaniowych i rozwojowych (Jira Software, Jira Service Management, Confluence).
    • Współpracujesz z zespołami deweloperskimi i z przedstawicielami jednostek biznesowych w celu zapewnienia wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań.
    • Koordynujesz całość lub część prac projektowych.
    • Przygotowujesz materiały projektowe: specyfikacje techniczne i dokumentacje użytkownika.
    • Identyfikujesz problemy i projektujesz rozwiązania w obszarze procesów biznesowych i technicznych.

    Poszukiwane kompetencje

    * To stanowisko może być Twoje, jeśli:

    • Masz minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych (analizy biznesowe i systemowe) w projektach związanych z wytwarzaniem oprogramowania.
    • Znasz zagadnienia związane z wytwarzaniem oprogramowania, JIRA, Confluence, GIT.
    • Masz umiejętność identyfikacji i wizualizacji zależności oraz powiązań pomiędzy aplikacjami czy komponentami systemu.
    • Jesteś osobą o wysoko rozwiniętych umiejętnościach komunikacyjnych, otwartą na zmianę i współpracowników.
    • Jesteś osobą samodzielną, zaangażowaną w swoją pracę oraz rzetelnie realizujesz powierzone zadania.
    • Cechuje Cię dociekliwość i zawsze dążysz do wyjaśnienia/rozwiązania problemu do końca,
    • masz doświadczenia w bezpośredniej pracy z Klientami przy definiowaniu wymagań biznesowo-systemowych.
    • Masz doświadczenia w zakresie tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i/lub technicznych.
    • Masz doświadczenia w pracy w metodyce zwinnej.

    Oferujemy

    • UOP

    Check similar offers

    Analityk Biznesowo - Systemowy (karty płatnicze)

    New
    Britenet
    5.78K - 7.04K USD
    Fully remote
    Analiza Biznesowa
    UML
    BPMN

    Analityk/Architekt Biznesowy (e-commerce)

    New
    Decerto
    3.8K - 5.07K USD
    Fully remote
    BPMN

    Business Analyst

    New
    Xebia sp. z o.o.
    3.77K - 5.78K USD
    Wrocław
    Fully remote
    English

    New
    People More P.S.A
    6.29K - 10.1K USD