• All offersWarszawaAnalyticsAnalityk/Architekt Biznesowy (e-commerce)
    Analityk/Architekt Biznesowy (e-commerce)
    New
    Analytics
    Decerto

    Warszawa
    3 843 - 5 125 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote
    Decerto

    Decerto

    Jesteśmy software housem, który łączy pasję do klasycznego programowania ze stabilnym światem ubezpieczeń i finansów. Jesteśmy też Great Place to Work! Lubisz pisać kod? Ciekawią cię tematy insurtechowe? Rozgość się! :)

    Company profile

    Tech stack

      Analiza Biznesowa

      advanced

      BPMN

      advanced

    Job description

    Online interview

    Twoja rola i projekt:

    PROJEKT ZEWNĘTRZNY

    Praca w zespole odpowiedzialnym za nowe, omnikanałowe procesy sprzedażowe produktów ubezpieczeniowych.

    Obszar e-commerce.

    Twoje zadania:

    • Analiza bieżących procesów i zaprojektowanie nowego procesu biznesowego (na styku kilku obszarów biznesowych, zespołów wytwórczych), z włączeniem narzędzi digital marketingowych.
    • Definiowanie wymagań biznesowych i technicznych.
    • Współkreowanie wizji rozwiązań biznesowych – wspólnie z właścicielami biznesowymi oraz ekspertami w zakresie doświadczeń klientów.
    • Identyfikacja luk procesowych, biznesowych, systemowych, regulacyjnych i potencjalnego ryzyka.
    • Analiza interesariuszy i zależności, określenie pracochłonności.
    • Współpraca na styku właścicieli biznesowych, architektów IT, analityków systemowych, projektantów CX i UX, ekspertów digital marketingu, funkcji wewnętrznych (m.in. działów prawnych). Współpraca z zespołami scrumowymi.

    Aplikuj, jeśli:

    • Posiadasz min 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Masz doświadczenie w projektowaniu procesów online i omnichannelowych dla klienta.
    • Posiadasz wiedzę i doświadczenie w zakresie analizy wymagań użytkownika, wdrażania nowych funkcjonalności, zrozumienia systemów IT.
    • Posiadasz wiedzę i doświadczenie w zakresie modelowania procesów biznesowych (np. z wykorzystaniem notacji BPMN).
    • Potrafisz tworzyć wymagania biznesowe, zarządzać ich wersjami i cyklem życia.
    • Potrafisz współpracować z różnymi obszarami firmy – biznesu, IT, funkcji regulacyjnych; godzenia różnych interesów.
    • Znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym.

    Czeka na Ciebie:

    • Praca zdalna, okazjonalne przyjazdy do biura w Warszawie (1 dzień w miesiącu).
    • Wynagrodzenie - do 120zł/h netto + Vat.
    • Budżet rozwojowy 2000,- pln netto / rok.
    • Dofinansowanie certyfikatów.
    • Doświadczony zespół z dużym know-how.
    • Dofinansowanie do Opieki medycznej, Karty sportowej, Ubezpieczenia na życie.
    • Wewnętrzne szkolenia techniczne (i nie tylko).
    • Płaska struktura, wpływ na działania firmy.
    • Innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych.

    Kontaktujemy się z każdym Kandydatem i zawsze dajemy feedback!

    Poznaj nas i dołącz do #DecertoTeam

    All offersWarszawaAnalyticsAnalityk/Architekt Biznesowy (e-commerce)

    Check similar offers

    Senior Data Analyst

    New
    Devopsbay
    5.98K - 8.12K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    Communication
    SQL
    BI

    Senior Manager, IT Data Management & Analytics

    New
    Infor
    Fully remote
    Analytics
    Data

    Senior Business Analyst

    New
    Antal Sp. z o.o.
    3.81K - 6.61K USD
    Katowice
    Fully remote
    English
    MS Excel
    Confluence