• Job offers

    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Google Cloud

      advanced

      InfrastructureAsCode

      advanced

      Terraform

      advanced

      Microservices

      advanced

      PaaS / CaaS / SaaS

      advanced

      LAN/WAN

      advanced

      Google Cloud Platform

      advanced

      REST / SOAP

      advanced

      HTTP(s), DNS, SSH, TCP/IP

      advanced

    Job description

    Online interview

    Dla naszego klienta szukamy Cloud Architekta.

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie i wdrażanie komponentów architektury chmurowej stanowiących fundamenty i frameworki wykorzystywane przez aplikacje wdrażane w architekturze cloudowej
    • doradztwo projektom, inicjatywom bankowym w zakresie usług chmurowych, ich skalowania i szacowania
    • reprezentowanie interesów Banku przed dostawcą chmury i przedstawianie w Banku możliwości i ograniczeń chmury
    • wsparcie w opracowaniu standardów usług chmurowych jak i ich implementacji w aplikacjach i projektach
    • współpraca z zespołami rozwijającymi aplikacje i systemy Banku w migracji aplikacji do chmury
    • sterowanie popytem na usługi chmurowe i planowanym rozwojem tych usług
    • pomoc w przygotowywaniu RFI/RFP do dostawców chmury
    • pomoc w postępowaniach zakupowych w zakresie dostosowania aplikacji do usług chmurowych
    • UserExperience, modelowanie usług w chmurze oczami klienta

    Poszukiwane kompetencje:

    • znasz rozwiązania chmurowe, rynek, ceny itp.
    • posiadasz wiedzę w zakresie infrastruktury i wirtualizacji
    • posiadasz wiedze i doświadczenie w zakresie InfrastructureAsCode i terraform/packer
    • posiadasz wiedzę w zakresie działania maszyn VM w cloud i usług cloud odpowiadających mapowaniu Infrastruktury na usługi chmurowe
    • posiadasz wiedzę z zakresu zabezpieczeń, szyfrowania i compliance, w tym szczególnych wytycznych KNF dla instytucji finansowych
    • posiadasz wiedzę w zakresie działania i zarządzaniem popytem/podażą dla rozwiązań PaaS (Platform As a Service), CaaS (container as a service) , SaaS (Software as a service), IaaS
    • nie są Ci obce zagadnienia z zakresu sieci LAN/WAN, urządzeń sieciowych, Firewall, serwerów proxy i Load Balancerów, popularnych protokołów sieciowych: HTTP(s), DNS, SSH, TCP/IP, usług sieciowych REST, SOAP
    • potrafisz szybko pozyskiwać i przyswajać wiedzę oraz analizować działanie skomplikowanych systemów informatycznych
    • znasz praktyki związane ze skalowalnością i wysoką wydajnością systemów
    • znasz język angielski stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacja techniczną

    Oferujemy:

    • umowa B2B
    • hybrydowy tryb pracy: 2 x w tygodniu praca w biurze (Chmielna 89, Warszawa)
    • opcjonalnie pakiet medyczny

    Check similar offers

    Technical Architect (Green IT)

    New
    Experis Manpower Group
    10.5K - 11.7K USD
    Fully remote
    Dynatrace
    Turbonomic
    Cloud architecture

    Lead Software Engineer

    New
    Harvey Nash Technology
    7.49K - 8.99K USD
    Fully remote
    Amazon AWS
    Kotlin
    Java

    Cloud Architect

    New
    Sogelink Group
    7.38K - 8.62K USD
    Fully remote
    Kubernetes
    DevOps

    New