• Job offers
  • Starszy Specjalista ds. Infrastruktury IT Stacji Paliw
    New
    Admin

    Starszy Specjalista ds. Infrastruktury IT Stacji Paliw

    Płock
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office
    ORLEN S.A.

    ORLEN S.A.

    Konsekwentnie budujemy pozycję regionalnego lidera transformacji energetycznej, wdrażając czyste i przyjazne środowisku technologie. Naszym celem jest osiągnięcie neutralności emisyjnej do 2050 roku i zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego.

    Company profile

    Tech stack

      infrastruktura IT

      regular

      English

      regular

      Active Directory

      junior

      SQL

      junior

    Opis stanowiska:

    • Udział w projektach związanych z rozwojem i monitoringiem infrastruktury IT dla punktów sprzedaży detalicznej (PSD) m.in. komputery PC, urządzenia płatnicze, drukarki laserowe/termiczne/fiskalne, rozwiązania sieciowe, multimedialne itp.
    • Realizacja zadań w projektach związanych z rozwojem usług teleinformatycznych w PSD
    • – współpraca z dostawcami systemów informatycznych, sprzętu oraz usług teleinformatycznych
    • Merytoryczne wsparcie w procesach zakupowych dla rozwiązań IT obszaru infrastruktury punktów sprzedaży detalicznej
    • Wsparcie w opracowaniu i weryfikacji architektury rozwiązań w obszarze infrastruktury IT dla PSD
    • Wsparcie w bieżącym utrzymaniu i rozwój systemów centralnych w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań teleinformatycznych
    • Monitoring i utrzymanie infrastruktury IT w PSD zgodnie z przyjętym SLA

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu informatycznym lub technicznym
    • Kilkuletnie   doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności
    • Znajomość infrastruktury IT w branży retail (komputery PC, drukarki fiskalne, czytniki kodów, kolektory danych, podstawy LAN/WAN, itp.)
    • Umiejętność zarządzania systemami operacyjnymi Windows
    • Podstawowa znajomość Active Directory i baz danych SQL
    • Umiejętność diagnozowania, analizowania problemów i ich rozwiązywanie
    • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
    • Nastawienie na ciągły rozwój
    • Umiejętność czerpania z różnych perspektyw
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    • Umiejętność zarządzania systemami operacyjnymi Linux
    • Znajomość: systemu SCCM,​ procesów związanych z serwisem punktów sprzedaży detalicznej, metod zarządzania projektami, metodyki ITIL

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)
    • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
    • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
    • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
    • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
    • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

    Dodatkowo otrzymasz

    • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach
    • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
    • Programy well-beingowe wspierające dobrostan
    • Program wspierający rodzinę
    • Dostęp do platformy kafeteryjnej

    Check similar offers

    Administrator IT

    New
    CCL Specialty Cartons Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Sopot
    Amazon AWS
    API

    Administrator Jira

    New
    Connectis
    2.77K - 3.52K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    Git
    Jenkins
    CI/CD

    IT Operations Engineer Monitoring

    New
    Bosch Polska
    Warszawa
    Messaging Services
    Kubernetes and Docker
    Database services

    Linux System Administrator